Polski b. PREMIER dostanie zawału. Jego mała dziewczynka jest BISEKSUALNA

Polski b. PREMIER dostanie zawału. Jego mała dziewczynka jest BISEKSUALNA

Polski premier na pewno będzie przerażony, kiedy się o tym dowie. Nie codziennie trzeba się oswajać z takimi informacjami. Jego mała wnuczka przyznała, ze jest biseksualna.

Monika Miller, wnuczka byłego polskiego premiera - Leszka Millera zdradziła swoją tajemnicę. Dziewczyna wzbudzała wiele kontrowersji już samym swoim wyglądem, ale teraz zdecydowanie przyprawi swojego dziadka o palpitacje serca.

Monika Miller o swojej seksualności

Z tym, że Monika Miller ma kolorowe włosy, prawie całe ciało pokryte tatuażami oraz kolczyki w różnych, nietypowych miejscach, Leszek Miller już się oswoił. Teraz będzie musiał jeszcze poradzić sobie z informacją o seksualności swojej ukochanej wnuczki. 23-letnia Monika przyznała niedawno, że jest biseksualna. Oznacza to, że w podobnym stopniu pociągają ją tak mężczyźni, jak i kobiety. Kiedy pod jednym ze zdjęć celebrytki na Instagramie pojawił się komentarz fanki, sugerujący, że jest ona heteroseksualna, Monika odpisała:  „Oj, chyba nie. Raczej bi". Jej krótką wypowiedź od razu skrytykowało wiele osób. Internauci podkreślali, że jako wnuczka znanego polityka powinna uważać na to, o czym i komu mówi. Przy okazji ponownie skomentowano negatywnie ją za jej kontrowersyjny wygląd. Monika Miller rzeczywiście jest bardzo barwną osobowością i nie zawsze zachowuje się tak, jak można by tego oczekiwać od wnuczki znanego, poważanego polityka. Mimo wszystko, fala hejtu jaka na nią spada jest czasem przytłaczająco wysoka. Myślicie, że dziewczyna sobie z tym poradzi? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To będzie katastrofa! PKW apeluje do prezydenta Dudy
  2. Morawiecki zaatakowany przez wściekły tłum! Ledwo uszedł
  3. Tym zdjęciem żyją wyborcy PiS. Prawda jest dla nich okrutna
  4. Ale jaja! Gadający pies zaczepiał ludzi na ulicy w Polsce (VIDEO)
  5. Piotrowicz GROZI Gersdorf! Miażdżąca odpowiedź
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News