Wszyscy myśleli, że będzie drugą "Justyną Żyłą". Mimo fatalnych wpadek, wnuczka Millera zrobiła wielkie show

Wszyscy myśleli, że będzie drugą "Justyną Żyłą". Mimo fatalnych wpadek, wnuczka Millera zrobiła wielkie show Źródło: Screen/Facebook/Taniec z Gwiazdami

Monika Miller podczas dzisiejszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" udowodniła, że ma charyzmę i temperament, dzięki czemu zarówno widzowie, jak i jurorzy przymknęli oko na jej niedociągnięcia. Zrobiła show, a wszyscy myśleli, że będzie drugą Justyną Żyłą.

Monika Miller to jedna z bardziej kontrowersyjnych i charakterystycznych uczestniczek 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Pokazała prawdziwą klasę, a widzowie na koniec jej tańca wiwatowali. Z pewnością bezcennym uczuciem dla Moniki Miller był serdeczny uśmiech Leszka Millera, który po jej tańcu nie krył dumy z wnuczki. Pokazała klasę, choć wszyscy myśleli, że będzie drugą Justyną Żyłą. 

Monika Miller zrobiła wielkie show. Jej występ wywołał ogromne emocje u publiczności

Publiczność po występie wnuczki Leszka Millera, byłego premiera, wprost oszalała na punkcie Moniki Miller. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że uczestniczka, którą gdzieniegdzie w sieci porównywano nawet do Justyny Żyły - jeszcze przed premierą pierwszego odcinka produkcji stacji Polsat - będzie tak wspaniałym punktem programu "Taniec z Gwiazdami". Widzowie są teraz pewni jednego - Monika Miller będzie wielką konkurencją dla pozostałych uczestników programu w wyścigu po Kryształową Kulę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1.  Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Jest konkurencją dla pozostałych nawet mimo faktu, że jej występ w drugim odcinku wcale nie należał do najlepszych, bowiem para ostatecznie otrzymała zaledwie 16 punktów, a więc dosyć niewiele. Pomimo tego faktu, nie zanosi się na to, aby fani nie chcieli jej dalej w programie. Monika Miller przekonała do siebie wielu widzów, którzy mogą swoimi głosami wesprzeć ją w dalszym udziale w show.

Skąd jednak tylko 16 punktów? Monika Miller podczas swojego występu zaliczyła kilka wpadek i pomyłek. Momentami gubiła rytm, a także nieco myliła się w samej choreografii. Mimo tego, widzowie ją pokochali.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Polsat

Następny artykuł