Monika Miler zdradziła, czego się najbardziej boi. "Będzie masakrą"

Monika Miler zdradziła, czego się najbardziej boi. "Będzie masakrą" Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Monika Miler nie wygląda na bojaźliwą dziewczynę, a mimo to jest coś, co napawa ją olbrzymim lękiem. Jedna rzecz szczególnie ją przeraża. Opowiedziała o niej w dosadnych słowach.

Monika Miler lubi szokować swoim wyglądem. Odważny makijaż, nietypowe stroje i mnóstwo tatuaży na całym ciele pokazuje, że ta dziewczyna ma własne zdanie i nie należy do osób strachliwych. Mimo to nawet ona ma skryte obawy. Jej szczere wyznanie na temat lęku właśnie obiega Internet.

Czego się boi Monika Miler?

Wnuczka znanego polityka zdecydowała się przyjąć zaproszenie do najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie wystąpi z takimi gwiazdami jak Barbara Kurdej-Szatan czy Reni Jusis. Dla młodej celebrytki to nie lada wyzwanie - będzie musiała zaprezentować swoje zdolności taneczne na oczach tysięcy widzów na żywo. Ma świadomość, że każda pomyłka będzie na bieżąco komentowana przez setki internautów.

Właśnie z występami na parkiecie wiąże się lęk dziewczyny. Monika Miler najbardziej boi się tego, że zapomni układu, kiedy będzie już w trakcie programu. Nigdy wcześniej nie była w takiej sytuacji i nie wie, jak się zachować, gdy zapomni właściwego kroku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- To jest zupełnie coś nowego dla mnie. Najbardziej się boję, że zapomnę całego układu i wszystko po prostu będzie masakrą - wyznała.

Już niedługo okaże się, czy jej obawy są uzasadnione

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" już nabiera rozpędu, a widzowie z ciekawością będą śledzić wyczyny swoich ulubionych gwiazd. Poprzednia edycja okazała się dla nich bardzo emocjonująca, szczególnie z powodu wątpliwych popisów Justyny Żyły. Tym razem zapowiada się równie interesujący bój o Kryształową Kulę.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Nie żyje gwiazdor filmu "Kogel mogel". Zmarł nagłą i straszliwą śmiercią

Obawy Moniki Miler wydają się uzasadnione, jednak nie powinna się aż tak przejmować. W końcu jej partnerem będzie doświadczony tancerz, Jan Kliment. Profesjonalista od wielu edycji trenuje równie niedoświadczonych, co ona, celebrytów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News