kuszyńska
fot. Monika Kuszyńska Facebook
Bartłomiej Chudy - 19 Grudnia 2018

Monika Kuszyńska ukrywała to przed całym światem. Wszystko się właśnie wydało

Monika Kuszyńska wie co to znaczy przerwa w karierze. Była wokalistka Varius Manx wróciła do śpiewania po fatalnym wypadku samochodowym przed ponad dekadą. W tym roku również nie widywaliśmy Kuszyńskiej zbyt często. Przed chwilą dowiedzieliśmy się dlaczego.

Monika Kuszyńska przejęła przed laty wokal w Varius Manx po Kasi Stankiewicz. Gdy wydawało się, że Kuszyńska utrzyma sławę zespołu przytrafił się jej fatalny wypadek samochodowy. Została sparaliżowana i do dziś musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Nie złamał jej wypadek. Monika Kuszyńska - dlaczego znów zniknęła ze sceny?

Taki obrót spraw nie przekreślił jednak jej kariery. Kuszyńska nie poddała się wracając w pięknym stylu kilka lat temu. To ona reprezentowała nasz kraj na Eurowizji w 2015 roku. Wróciła też na łamy show biznesu, a jej książka autobiograficzna "Drugie życie" stała się swoistym przesłaniem dla gwiazd, które zmuszone zostały przerwać swoje kariery. Ostatnie lata Kuszyńska spędziła jednak głównie w domowym zaciszu. Jak przypomina Jastrząb Post, w lutym ubiegłego roku urodziła syna Jeremiego. Po porodzie nie wróciła jednak z takim animuszem, jakiego oczekiwaliby fani. Nie tylko jej twórczości, ale niezłomnego charakteru. Dzisiejszy jej wpis wskazuje ostatnią nieobecność piosenkarki na scenie i w życiu publicznym. Na swoim Facebooku Monika Kuszyńska pochwaliła się przyjściem na świat jej drugiego dziecka! - Tydzień temu urodziła się śliczna dziewczynka. Nasza Kalinka - czytamy na oficjalnym profilu gwiazdy. Kuszyńska przekazała tez wyrazy podziękowania dla całego sztabu medycznego, który pomagał jej w porodzie dziecka. - Chcielibyśmy ogromnie podziękować całej obsadzie nocnego dyżuru z 11 na 12 grudnia "Bloku Porodowego I" w Łodzi. Szczególne podziękowanie dla wspaniałego dr n. med. Stanisława Sobantki. Dziękujemy również całemu oddziałowi Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii ICZMP - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Disco poloWszyscy się o nich baliśmy! Wypadki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
38-letnia już Monika Kuszyńska nie ujawniała, że jest w ciąży. Dzięki wytrwałości, ale i lojalności bliskich utrzymała informację w tajemnicy do samego końca. Fani gratulują piosenkarce pod jej postem. Teraz zrozumieli, dlaczego kobieta nie była ostatnio aktywna zawodowo. - To dlatego w tym roku było tak mało koncertów.. Gratuluję. Całuję całą waszą czwórkę. Święta w tym roku będziecie mieć wyjątkowe z takim maluszkiem - napisał na Facebooku jeden z fanów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oliwię znają wszyscy, a co z pozostałą dwójką? Jarosław Bieniuk ukrywa synów nie bez powodu
  2. O tym skandalu Beaty Tyszkiewicz nie wiedzieliście. Tak zaczęła się jej kariera
  3. Gwiazda Mam Talent w ciężkim stanie w szpitalu! Koszmarny wypadek
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News