Monika Kuszyńska yt
fot. youtube.com/Las Music
Jan Odyniec - 31 Maja 2018

Dramatyczne wyznanie polskiej piosenkarki. Boi się śmierci i o swoje dziecko

Piosenkarka Monika Kuszyńska dopiero niedawno ponownie wróciła na scenę po dłuższej przerwie spowodowanej życiowym dramatem. Teraz znów z niej znika i zdradza swoje lęki. Jak tak młoda osoba jak ona może lękać się śmierci?

Monika Kuszyńska jest znaną polską piosenkarką. Karierę zaczynała w 2000 roku, kiedy została wokalistką Varius Manx. Przerwał ją w niespodziewanie w 2005 roku groźny wypadek, który miała wraz z zespołem. Od tamtego czasu wokalistka porusza się na wózku inwalidzkim. Przez kilka lat w ogóle nie pojawiała się na estradzie. Nagrała kilka singli, pierwszy raz po wypadku pojawiła się jednak publicznie dopiero w 2010 roku. Także wówczas jej występy były sporadyczne. Wreszcie w 2015 roku coś ruszyło. Kuszyńska reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Teraz jednak artystka znów znika ze sceny.

Monika Kuszyńska boi się śmierci

W ubiegłym roku piosenkarce urodził się syn, Jeremi. Chociaż to naturalne, że obecność dziecka zmienia zupełnie całe życie, ona wciąż próbowała łączyć ze sobą występy na scenie i macierzyństwo. Niedawno jednak dopadły ją niezwykle dramatyczne refleksje. Postanowiła usunąć się na razie w cień i cała poświęcić się rodzinie. Dlaczego? - Nagle zaczęłam się bać śmierci. Śmierci tych najbardziej ukochanych osób, ale i swojej śmierci w kontekście syna. Najgorszy oczywiście w tym wszystkim jest lęk o niego... Nieraz spotykałam się z rodzicami, który doświadczyli straty dziecka. Kiedyś dużo łatwiej było mi z nimi rozmawiać, teraz takie spotkania bardzo przeżywam. Wtedy nie miałam tak rozbudowanej empatii - mówi Monika Kuszyńska.

Fani zaniepokojeni

To niepokojące wyznanie nie zostało przykryte nawet późniejszymi twierdzeniami, że generalnie Kuszyńska stara się myśleć i żyć pozytywnie. Z jej słów wyziera głęboki lęk o przyszłość i obawa, czy będzie mogła zapewnić swojemu synowi spokojne dorastanie. Piosenkarka na razie planuje usunąć się w cień. Dotychczas zaplanowane koncerty mają si naturalnie odbyć zgodnie z planem. Potem jednak artystka chce poświęcić się cała rodzinie i wychowaniu dziecka.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Kleszcze zatruły im życie! 12 gwiazd chorych na boreliozę
  2. Koszmarny wypadek! Auto gwiazdy TVP ZMIAŻDŻONE, była w środku
  3. Błagali już tylko o modlitwę. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu żyje
  4. Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła
radwanska14 gwiazd, które nie wstydzą się Jezusa [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
nara_almeidaJej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewałaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News