Monika Kurska - rodzinny dramat
Piotr Molecki/East News
Aneta Wasilewska - 22 Sierpnia 2020

Byli razem 24 lata. Teraz była żona Kurskiego ujawnia wszystko, dramat za zamkniętymi drzwiami

Monika Kurska po 24 latach małżeństwa rozstała się z Jackiem Kurskim. Para uzyskała nawet rozwód kościelny, dzięki czemu prezes PiS mógł ponownie stanąć na ślubnym kobiercu w świątyni. Dziś kilka lat po rozwodzie jego żona zdradziła, co działo się w jej rodzinnym życiu za zamkniętymi drzwiami. Ciężko uwierzyć, jaki dramat rozegrał się w tej rodzinie.

Monika Kurska jeszcze, gdy była z mężem, raczej nie przyciągała większej uwagi mediów. Rzadko można było ją zobaczyć ze swoim wybrankiem na wielkich wydarzeniach, ciężko było także dowiedzieć się o niej więcej z wywiadów, gdyż ich po prostu nie udzielała. O jej związku z Kurskim nie wiadomo było prawie nic, aż w końcu para postanowiła się rozstać.

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Monika Kurska po 23 latach rozstała się z mężem

Monika i Jacek Kurscy stanęli na ślubnym kobiercu w 1991 roku. Para doczekała dwójki trójki dzieci. Ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych w polskiej polityce. Podczas sprawy rozwodowej skupi na sobie całą uwagę mediów. W sądzie walczyli nie tylko o podział majątku, ale także o opiekę nad dziećmi.

Rozwód miał miejsce w 2015 roku. Monika Kurska razem z mężem walczyli o to, żeby uzyskać prawo do opieki nad najmłodszym synem, który wtedy miał zaledwie siedem lat. Ich starsze dzieci, które podczas rozwodu były już pełnoletnie, opowiedziały się po różnych stronach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ksiądz wstrząsające słowa chrzest22-letnia Maria usłyszała od księdza wstrząsające słowa. Wciąż nie może się pozbieraćCzytaj dalej

Kurski wyrzucił syna z domu?

Antoni Kurski opowiedział się za mamą, a Zuzanna za ojcem. Jak się okazuje, za wspieranie matki Jacek Kurski postanowił ukarać swojego syna. Monika Kurska musiała patrzeć na to, jak jej niemalże były mąż, składa oficjalny wniosek, by wymeldować swojego syna z mieszkania w Gdańsku.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne informacje z ostatniej chwili: nie żyje Maria Janion

2. Porażające wyznanie Urszuli Radwańskiej. Walczy z chorobą, na którą nie ma lekarstwa

3. Wystarczy wrzucić na noc czosnek do toalety. Rano efekt będzie oszałamiający

- Kurski nie siedzi z założonymi rękami, tylko natychmiast kontratakuje: wymeldowuje syna z domu. Antoni jednak okazuje się lepszy od ojca. Gdy Kurski ostatnio trafił do szpitala z powodu kłopotów z sercem, to właśnie Antoni odbierał go i odwoził do domu! Tego samego, pod który teraz musi przyjeżdżać nocą, żeby zabrać pocztę ze skrzynki - informował "Fakt" w czasie, gdy Kurscy się rozwodzili.

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP przekazało najgorsze informacje. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci, niestety
  2. Niestety, koronawirus w sklepie popularnej sieci. Sanepid pilnie szuka klientów
  3. Złe informacje dla wszystkich posiadaczy kart bankomatowych. PKO BP, Bank Pekao, ING Bank Śląski, mBank i Getin Bank wydały oświadczenia
  4. Papież Franciszek ma już dość. Wydano nadzwyczajne oświadczenie
  5. Uwaga, Polacy muszą się śpieszyć, do końca sierpnia mogą starać się o dodatkowe 1400 zł. Przedstawiamy szczegóły

Bronisław Komorowski - stan zdrowiaCo się dzieje z Komorowskim? Drastycznie schudł, chodził o lasceCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News