jaruzelska
screen rp.pl
Bartłomiej Chudy - 7 Grudnia 2018

Monika Jaruzelska zaskoczyła wszystkich swoją decyzją. Powrót do korzeni

Monika Jaruzelska nie ma łatwo z łatką córki "czerwonego generała". W ostatnich latach pożegnała dwójkę rodziców, troszcząc się o nich w ostatnich miesiącach ich życia. Z relacji mediów kolorowych wynika, że podjęła też decyzję odnośnie spadku po swoich rodzicach.

Monika Jaruzelska będzie kontynuowała w rodzinie polityczne tradycje. We wrześniowych wyborach samorządowych uzyskała wystarczające poparcie, które dało jej mandat radnej miasta stołecznego Warszawy.

Co odziedziczyła Monika Jaruzelska?

Monika Jaruzelska żyje wciąż pamięcią po rodzicach. Trzy lata po generale Wojciechu Jaruzelskim odeszła jego żona. Córka towarzyszyła rodzicom w ich drodze na "tamten świat". Z racji, że była jedynaczką ogrom cierpienia i trosk spadł wyłącznie na nią. Śmierć rodziców wywołała kolejny istotny temat. Monika Jaruzelska odziedziczyła po rodzicach willę na warszawskim Mokotowie. Pudelek.pl zaznacza, że dla córki będzie to de facto powrót do korzeni. Dom w którym się wychowywała przez wiele lat stał się przedmiotem sporu. Willa Jaruzelskich została wybudowana przed drugą wojną światową. Należała wówczas do innych właścicieli.

Zawiłości z willą Jaruzelskich. Upominali się o nią starzy właściciele

Nowy ustrój odebrał im własność mocą dekretu Bieruta. Działkę otrzymali Jaruzelscy. Sprawa była nie do ruszenia - przejął ją bowiem pnący się w strukturze państwa komunistycznego aparatczyk. Starzy właściciele, państwo Przedpełscy, walczyli o swoje przed sądami. W realiach PRL nie mieli jednak szans. W 1973 roku miał on przejść na własność ówczesnego ministra obrony Wojciecha Jaruzelskiego. Po śmierci jego i mamy posesja została zapisana na Monikę Jaruzelską.

Nowa radna wróci do korzeni

Dziś, w rozmowie z "Super Expressem" Jaruzelska przypomina, że sprawa jest przesądzona. Nie widzi szans na wznowienie sagi sądowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
JaruzelskiWojciech Jaruzelski ukrywał prawdę o sobie. Szokujące sekrety generałaCzytaj dalej
- Sprawa prawna mojego domu jest wyjaśniona i nawet prokuratura pana Ziobry przyznała, że uczcicie było wszystko załatwione przez moich rodziców, jeśli chodzi o dom - cytuje nową radną warszawskiej lewicy "Super Express". W rozmowie z tabloidem przyznała, że w willi rodziców aktualnie jedynie pomieszkuje. - Tu czuję się najlepiej, tu się wychowałam. Będę musiała trochę go wyremontować i najpewniej w przyszłym roku wprowadzę się tu na stałe - dodała. Pudelek.pl przypomina, że w przyszłym roku Jaruzelska wyjdzie za mąż za francuskiego arystokratę. Podobno chodzi o jej dawną miłość, która rozwinęła się dopiero po latach. Czy państwo młodzi zdecydują się zamieszkać w odziedziczonej przez radną willi - pozostaje poczekać do ich wielkiego święta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Monika Jaruzelska straciła dwie najważniejsze osoby. Ogromna tragedia w jej życiu
  2. Szczere wyznanie Moniki Jaruzelskiej. Zrobi coś kontrowersyjnego, ale wzruszającego
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które dostaną awans i PODWYŻKĘ!
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News