Jaruzelska ujawnia! Politycy PiS dogadywali się z jej ojcem

Jaruzelska ujawnia! Politycy PiS dogadywali się z jej ojcem

Monika Jaruzelska ujawniła informacje, które zszokowały Polaków. Rząd PiS bardzo ostro krytykuje działalność Jaruzelskiego. Jak się jednak okazje nie zawsze tak było.

Generał Wojciech Jaruzelski bez wątpienia jest postacią bardzo kontrowersyjną. Politycy należący do aktualnego rządu bardzo nieprzychylnie odnoszą się do jego postaci. Chcą go nawet zdegradować. Jego córka Monika Jaruzelska stara się walczyć ze złym wizerunkiem swojego ojca. Podczas jednego z wywiadów ujawniła informacje, które pokazują zupełnie inne podejście polityków prawicy do Jaruzelskiego. W rozmowie zaznacza, że chodzi o osoby, które są aktualnie u władzy.

Monika Jaruzelska: ojciec gościł polityków PiS

Monika Jaruzelska wystąpiła jako gość programy "Tłit". Została zapytana o stosunki, jakie panowały kilkanaście lat temu między jej ojcem a politykami prawicy. W odpowiedzi opowiedziała, jak na ich kanapie gen. Wojciech Jaruzelski gościł zarówno przedstawicieli lewicy, jak i prawicy. - Na kanapie w moim domu rodzinnym zasiadali nie tylko politycy lewicy, ale również prawicy - wspomina Monika Jaruzelska. Według niej osoby, które teraz w mediach krzyczą przeciwko jej ojcu, byli jego gośćmi. Przychodzili do Jaruzelskiego prosić o porady lub o jego pomoc w różnych sprawach. Dodaje również, że część polityków partii rządzącej także przychodziła do ich domu. Wskazuje też na bardzo niespójne podejście posłów do jej ojca. Przypomina przy tym, jak Wojciech Jaruzelski został zaproszony na pokład samolotu przez Lecha Kaczyńskiego, gdy wybierał się do Moskwy. Według niej politycy rządu pokazując jej ojca jako największe zło, wskazują tylko na to, że tak nie jest. Podaje, że wielu Polaków jest zupełnie innego zdania niż PiS. Monika Jaruzelska uważa, że właśnie to jest powodem nagonki zorganizowanej przez rząd PiS na Wojciecha Jaruzelskiego. Wskazując, że gdyby faktycznie był tak zły, jak przedstawia to władza, to nie trzeba by było temu nikomu tłumaczyć i pokazywać palcem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
    1. Nowe informacje ws. Kaczyńskiego. PiS wyznaczył już następcę
    2. Macierewicz jest skończony?! Ujawniono szokujące informacje
    3. Wsadzą Kwaśniewskich do więzienia?! Służby zdobyły wstrząsające dowody
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News