Monika Jaruzelska w czasie wakacji stara się odpocząć od zgiełku miasta, zainteresowania mediów i polityki. Kobieta zdecydowała się wyjechać, jednak jej podróż ma bardzo sentymentalny charakter. 

Monika Jaruzelska nie ma łatwo w życiu. Kobieta zdecydowała się szturmem wkroczyć do polskiej polityki, ale mocno stopował ją fakt, że jej ojciec był jedną z najbardziej znanych postaci okresu PRL-u.

Córka Wojciecha Jaruzelskiego wybrała się na wakacje na Mazury. Kobieta spędza spokojny czas nad jeziorem Omulew we wsi Jabłonka. Spokojny, ale również pełen melancholii i nostalgii. Jaruzelska zmaga się bowiem z samotnością.

Monika Jaruzelska żyje wspomnieniami

W tym samym miejscu Monika Jaruzelska romansowała ze znanym, polskim aktorem – Bogusławem Lindą. Najwyraźniej, chociaż miłość się skończyła, to sentyment pozostał i Monika dalej myśli o tym, co ich kiedyś łączyło.

– Mama lubiła opalać się nago na Mazurach, jak jeździłyśmy do wojskowego ośrodka nad jeziorem Omulew. Pływałam z nią nago. Nagość nie jest dla nas tabu – wspominała Jaruzelska w książce „Rodzina”, w której opisywała m.in. szczęśliwe momenty spędzone z rodzicami. Mamy zatem pewność, że Jaruzelska w pełni korzysta z darów natury.

Teraz samotna córka Jaruzelskiego wypoczywa nad jeziorem w towarzystwie swoich ukochanych zwierząt i z książką w ręku. Nie ma to wiele wspólne z szaleńczymi latami młodości. Może to jednak lepiej – taki odpoczynek zdecydowanie przyda się jej przed nachodzącymi wyborami samorządowymi, w których wystartuje z poparciem Sojuszu Lewicy Demokratycznej do warszawskiej Rady Miasta.

fot. Facebook
fot. Facebook
fot. Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kurski chce dbać o jakość, „paskowy” wyleci? Wielkie zmiany w TVP
  2. Kompromitująca wpadka dziennikarza DDTVN! Zdumiewające słowa gości
  3. Kulisy związku Kozidrak. Mąż krzyczał i wyżywał się na niej
  4. Walki psów zniszczyły tej suczce życie. Nagle nastąpił zaskakujący zwrot
  5. Kurtka jeansowa, czyli ponadczasowy element w twojej garderobie

Aktorzy "Świata według Kiepskich", których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]


Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!