Monika Jaruzelska jest samotna. Wypowiedź o nagim ciele wielu może wprawić w osłupienie

Monika Jaruzelska jest samotna. Wypowiedź o nagim ciele wielu może wprawić w osłupienie

Monika Jaruzelska w czasie wakacji stara się odpocząć od zgiełku miasta, zainteresowania mediów i polityki. Kobieta zdecydowała się wyjechać, jednak jej podróż ma bardzo sentymentalny charakter. 

Monika Jaruzelska nie ma łatwo w życiu. Kobieta zdecydowała się szturmem wkroczyć do polskiej polityki, ale mocno stopował ją fakt, że jej ojciec był jedną z najbardziej znanych postaci okresu PRL-u. Córka Wojciecha Jaruzelskiego wybrała się na wakacje na Mazury. Kobieta spędza spokojny czas nad jeziorem Omulew we wsi Jabłonka. Spokojny, ale również pełen melancholii i nostalgii. Jaruzelska zmaga się bowiem z samotnością.

Monika Jaruzelska żyje wspomnieniami

W tym samym miejscu Monika Jaruzelska romansowała ze znanym, polskim aktorem - Bogusławem Lindą. Najwyraźniej, chociaż miłość się skończyła, to sentyment pozostał i Monika dalej myśli o tym, co ich kiedyś łączyło. - Mama lubiła opalać się nago na Mazurach, jak jeździłyśmy do wojskowego ośrodka nad jeziorem Omulew. Pływałam z nią nago. Nagość nie jest dla nas tabu - wspominała Jaruzelska w książce "Rodzina", w której opisywała m.in. szczęśliwe momenty spędzone z rodzicami. Mamy zatem pewność, że Jaruzelska w pełni korzysta z darów natury. Teraz samotna córka Jaruzelskiego wypoczywa nad jeziorem w towarzystwie swoich ukochanych zwierząt i z książką w ręku. Nie ma to wiele wspólne z szaleńczymi latami młodości. Może to jednak lepiej - taki odpoczynek zdecydowanie przyda się jej przed nachodzącymi wyborami samorządowymi, w których wystartuje z poparciem Sojuszu Lewicy Demokratycznej do warszawskiej Rady Miasta. fot. Facebook fot. Facebook fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurski chce dbać o jakość, „paskowy” wyleci? Wielkie zmiany w TVP
  2. Kompromitująca wpadka dziennikarza DDTVN! Zdumiewające słowa gości
  3. Kulisy związku Kozidrak. Mąż krzyczał i wyżywał się na niej
  4. Walki psów zniszczyły tej suczce życie. Nagle nastąpił zaskakujący zwrot
  5. Kurtka jeansowa, czyli ponadczasowy element w twojej garderobie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News