Lewica chce zlinczować Jaruzelską! Powiedziała coś co ich rozwścieczyło

Lewica chce zlinczować Jaruzelską! Powiedziała coś co ich rozwścieczyło Źródło: screen youtube.com/Rzeczpospolita TV

Monika Jaruzelska do polskiej polityki wchodzi od razu z mocnym przytupem. Jednak jej słowa z pewnością nie spodobają się jej kolegom i koleżankom z lewicy, którzy mogą szykować na nią prawdziwy lincz. Co takiego powiedziała Jaruzelska, że skierowała na siebie gniew?

Monika Jaruzelska o swoim stracie w polityce mówiła już jakiś czas temu, gdy w mediach głośnym tematem był jej ojciec Wojciech Jaruzelski, któremu rząd miał odebrać stopień wojskowy. Występowała wtedy w jego obronie i to już zapewniło jej duży rozgłos w sieci i mediach. Przyszła pani polityk jednak idzie za ciosem i dalej prezentuje swoje mocne poglądy. Tym razem Monika Jaruzelska zabrała głos w sprawie aborcji.

Monika Jaruzelska: aborcja nie jest ok

Środowiska lewicowe w naszym kraju już od dłuższego czasu walczą o wolny dostęp do aborcji, aby kobiety mogły w pełni decydować o swoim ciele. W tej sprawie organizowane są liczne marsze i demonstracje, które mają na celu przekonanie rządu PiS do ich postulatów. Partia rządząca jednak nie daje za wygraną, a wręcz swojego czasu chciała nawet zaostrzyć prawo aborcyjne. Monika Jaruzelska w rozmowie z "Dużym formatem" wypowiadała się właśnie na temat aborcji. Większość ludzi wychodzi z założenia, że skoro identyfikuje się z lewicą, to na pewno jest za dostępem do aborcji. Jak się jednak okazało, córka generała ma zupełnie inne poglądy na ten temat niż jej koledzy i koleżanki. Monika Jaruzelska przyznała, że jej poglądy diametralnie się zmieniły, gdy sama zaszła w ciążę mając 40 lat. W badaniach wyszło, że jej dziecko ma wadę genetyczną, oczywiście Jaruzelska miała możliwość przeprowadzenia aborcji, jednak nie zdecydowała się na ten krok i to właśnie zadecydowało o jej aktualnych poglądach. - Bo w tak późnym okresie to by było nie tyle usunięcie płodu, co urodzenie dziecka, które nie jest w stanie oddychać poza moim organizmem. Czyli jakbym urodziła rybę, która się dusi na powietrzu. Zdecydowałam się więc urodzić, wiedząc, że mogę być potem osobą nieszczęśliwą - opowiadała Jaruzelska. Dodatkowo mówi, że bardzo szanuje rodziny, które zdecydowały się wychowywać chore dzieci, w tym Patryka Jakiego. Dodaje również, że nie poparłaby aborcji nawet na żądanie partii. Taka deklaracja może na nią sprowadzić potężne reperkusje w jej karierze politycznej, niektórzy mówią wręcz o szykowanym na nią linczu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kosmiczny skandal w DDTVN na żywo! Widzowie chcą ich rozszarpać
  2. Skandal! Mamy dowód: To przez SĘDZIEGO straciliśmy gola
  3. Kaczyński zdecydował: ODCHODZI z polityki! Wiemy, kto go zastąpi
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News