Reklama

Podwójny horror w życiu Moniki Jaruzelskiej. Przeżywa niewyobrażalne piekło

Podwójny horror w życiu Moniki Jaruzelskiej. Przeżywa niewyobrażalne piekło

Monika Jaruzelska szokuje. Słynna córka generała Jaruzelskiego jest w trakcie najcięższego okresu swojego życia. Kobieta przez dłuższy czas skrywała wielką tajemnicę, która teraz wychodzi na jaw. 

Reklama

Monika Jaruzelska nie miała ostatnio najłatwiejszego czasu. Kobiecie umarła ukochana matka, a jej ojciec znów stał się celem ataków politycznych ze względu na swoją przeszłość. W wywiadzie z "Galą", córka Wojciecha wyznała także jedną, straszną tajemnicę. Straciła najbliższą przyjaciółkę.

Monika Jaruzelska. Dwa pogrzeby w krótkim okresie

Rodzicielka córki generała, Barbara Jaruzelska, odeszła w maju 2017, na trzy dni przed Dniem Matki. Był to dla kobiety ogromny cios. Tak wspomina ten straszny okres. - Następnego dnia mama miała badania i wszystko było w porządku. A nazajutrz po śniadaniu zmarła. Piła herbatę, jadła ulubioną "góralkę", to taki wafelek. Był poniedziałek. Gustaw wyjechał na zieloną szkołę, a ja miałam jechać na kilka dni na Mazury, do miejsca, w którym najbardziej się regeneruję. Rano zadzwoniła mamy opiekunka, powiedziała, że wszystko dobrze, że szykuje mamie leżak, żeby posiedziała na słońcu. I za piętnaście minut drugi telefon, że mama nie żyje… Zmarła w swoim domu, w swojej kuchni, ze swoim ukochanym psem przy nogach. Jeśli można mówić o dobrej śmierci, to to była dobra śmierć - wspominała Jaruzelska na łamach Gali Jak się jednak okazało, nie była to jedyna śmierć, z jaką psychicznie musiała się zmierzyć obecna polityk SLD.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Reklama

Pożegnała najdroższą przyjaciółkę

Po śmierci matki, bardzo wspierała ją jej najulubieńsza przyjaciółka. Małgorzata Wielocha znaczyła dla kobiety bardzo dużo. Jej odejście okazało się dla polityk jeszcze większym ciosem, niż odejście matki. - Po śmierci Gosi Wielochy wydawało mi się, że już nigdy z nikim się nie zaprzyjaźnię, nie osiągnę z nikim takiej bliskości, porozumienia.Rozmawiałyśmy o naszych synach, wspierałyśmy się. Mama odeszła w maju i w tym samym czasie choroba Moniki nasiliła się. Już nie mogłyśmy godzinami rozmawiać przez telefon. A wcześniej dochodziłyśmy do trzech i zastanawiałyśmy się, kiedy pobijemy rekord. W ostatnich miesiącach nie mogła już mówić. Zmarła we wrześniu, miała tylko 41 lat - powiedziała ze smutkiem kobieta.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  2. Gwiazda TVN opublikowała bardzo intymne zdjęcie. Burza w sieci
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  4. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  5. Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?