Szczere wyznanie Moniki Jaruzelskiej. Zrobi coś kontrowersyjnego, ale wzruszającego
Marcin Owczarek - 4 Grudnia 2018

Szczere wyznanie Moniki Jaruzelskiej. Zrobi coś kontrowersyjnego, ale wzruszającego

Monika Jaruzelska to wielki fenomen ostatnich wyborów samorządowych. Córka komunistycznego generała Wojska Polskiego w bardzo szczerym wyznaniu. Zrobi coś bardzo kontrowersyjnego, ale fanów kobiety niesamowicie to wzruszyło.

Monika Jaruzelska to prawdziwy fenomen ostatnich wyborów samorządowych. Z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie wiele osób wygrało, ale jej pomogło nie tylko nazwisko, ale również energia, jaką w sobie posiada. Teraz szczerze wyznaje. Jej zamiary są kontrowersyjne, ale są tacy, których bardzo to wzrusza. Kim jest kobieta? To córka niesławnego generała Wojska Polskiego Wojciecha Jaruzelskiego. Ten jest odpowiedzialny za wprowadzenie stanu wojennego w Polsce w latach 1981-1983. W jego czasie zginęło około 40 osób, a wiele tysięcy osób związanych z opozycją było internowanych i więzionych. Do dziś trwają spory, czy Jaruzelski słusznie wprowadził Polskę w stan wojenny.

Monika Jaruzelska w obronie pamięci o ojcu

Monika Jaruzelska broni swojego ojca oraz jego pamięci. Wierzy, że podjął dobrą decyzję i ochronił Polskę przed interwencją zbrojną ZSRR. Teraz postanowiła iść w jego ślady i również zajmuje się polityką. Została radną w Warszawie z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Poglądowo również idzie po linii swego ojca. Jest jedną z nielicznych osób, która startowała i wygrała wybory z tego ugrupowania. Ma przed sobą wiele do zrobienia. Prócz polityki zajmuje się także dziennikarstwem oraz modą. Miała nawet swoje pokazy. Od czasu wyborów media się nią bardzo interesują i gorącym tematem jest jej ślub z arystokratą z Francji. Na razie ma jednak inne zmartwienie. Jej wyznanie niektórych zszokowało, ale część osób jest wręcz wzruszona. Monika Jaruzelska pomieszkuje we Francji oraz w Polsce. Prócz swojego mieszkania został jej jeszcze dom po rodzicach. Tam również stara się często przebywać. Ma jednak poważne plany, co do rodzinnego lokum. Zamierza się tam w niedługim czasie wprowadzić. Jak sama mówi, ten dom skrywa wiele tajemnic PRL.

Monika Jaruzelska nie sprzeda domu ojca

Kobieta nie chce sprzedawać domu, gdyż to w nim się wychowała. Ma z nim związanych wiele wspomnień. Zapewne zamieszka tutaj także jej partner, z którym za rok bierze ślub. O domu mówi tak:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki politykówCzytaj dalej
- Na razie tu pomieszkuję i nie zamierzam sprzedawać domu moich rodziców. Tu czuję się najlepiej (...) Tu się wychowałam. Wcześniej będę musiała go trochę wyremontować i najpewniej w przyszłym roku tu się wprowadzę na stałe - mówi Jaruzelska. Niektórym ta decyzja się nie podoba i wzbudza kontrowersje. Internauci mówią, że dom powinien być świadkiem historii i powinno zrobić się tam muzeum, gdyż gościli tam Lech Wałęsa, jak i sam Gorbaczow. Inni są wzruszeni, że córka chce zachować dom po swoich rodzicach i tam wychowywać swoją rodzinę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W mediach było o tym cicho. Kwaśniewska i plejada polskich artystów pogrążeni w smutku
  2. Quebonafide nagrał nową piosenkę razem z Czesławem Mozilem! Jest świątecznie
  3. Najlepszy i tani kebab w Warszawie? Otwarty 24h, z prawdziwym mięsem
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News