Monika Jaruzelska zdjęcie młodość
YouTube Monika Jaruzelska zaprasza
Joanna Szwalikowska - 24 Listopada 2020

Do sieci wyciekło zdjęcie Moniki Jaruzelskiej z młodości. Niewiarygodne, jak wyglądała

Monika Jaruzelska, jedyna córka generała Wojciecha Jaruzelskiego, to postać , o której głośno jest od lat. Dziennikarka prowadzi między innymi swój kanał na YouTube, gdzie przeprowadza wywiady. Czasami, w ramach wyjątku, odpowiada również na pytania widzów. Tak też było tym razem. Zdradziła, jaką nastolatką była, a także podzieliła się swoim zdjęciem z młodości.

Monika Jaruzelska to polska publicystka, która specjalizuje się w tematyce mody i stylizacji. Chętnie zajmuje się jednak również tematami politycznymi, jest działaczką społeczną. Jedną z form jej aktywności w sieci jest kanał w serwisie YouTube "Monika Jaruzelska zaprasza".

Świerzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłŚwierzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłCzytaj dalej

Monika Jaruzelska podzieliła się zdjęciem z młodości

Córka generała Wojciecha Jaruzelskiego zwana również "towarzyszką panienką" od jakiegoś czasu aktywnie prowadzi swój kanał YouTube. Dzieli się na nim przeprowadzonymi przez siebie wywiadami. Jej goście to zazwyczaj: politycy, eksperci z różnych dziedzin czy dziennikarze.

Czasami jednak w drodze wyjątku dziennikarka nagrywa oraz publikuje filmy, w których odpowiada na pytania widzów. Mnóstwo z nich jest bardzo ciekawych tego, jaka prywatnie jest Monika Jaruzelska, co lubi, jakie są jej zainteresowania. Czasami wśród pytań pojawiają się również te dotyczące dzieciństwa czy młodości.

Tak też stało się ostatnio, kiedy to jeden z internautów zapytał dziennikarkę o to, jakim była dzieckiem oraz nastolatką.Pojawiło się również pytanie dotyczące używek, a dokładniej tego, czy zdarzyło jej się zapalić papierosa. "Towarzyszka panienka" odpowiedziała szczerze, przyznając, że jako dziecko była nieco rozbrykana. Ukochana babcia miała na wiele jej pozwalać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Nastolatką byłam bardzo głupią, ale nie wstydzę się tego, bo to taki okres w życiu - przyznała dziennikarka. Nastoletni czas jest trudny dla każdego z nas, małymi krokami wchodzimy w dorosłość, poznajemy życie. Często wiąże się to z nie do końca najmądrzejszymi decyzjami, a także wieloma błędami, które stają się, mimo wszystko, cenną lekcją na przyszłość.

Jak opowiadała Monika Jaruzelska, jako nastolatka, była ciągle zakochana oraz towarzyska. Poruszając temat palenia papierosów, przyznała, że miała zaledwie 10 lat, gdy zapaliła swojego pierwszego papierosa. Jak przyznała, był to papieros z liści lub suchej trawy zawinięty w gazetę. Ten wybryk miał zakończył się strasznym kasłaniem.

Prawdziwe papierosy zaczęła palić w liceum. Zdradziła, że razem z koleżankami ukrywały się w toaletach, gdzie paliły razem w kabinach. Czasami zdarzało jej się popalać w kawiarni, która znajdowała się blisko szkoły. Szybko jednak zrezygnowały z koleżankami z tego pomysłu, ponieważ często przyłapywały je nauczycielki.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielkie zmiany dla emerytów już od 1 grudnia. ZUS może zmniejszyć lub zawiesić wypłaty
  2. Urodziła dziecko z gwałtu, zwróciła się z prośbą do Kai Godek. Dostała skandaliczną odpowiedź
  3. Ministerstwo przekazało kluczowe informacje dla wszystkich Polaków. Każdy musi się podporządkować

Jeśli z kolei mowa o alkoholu, Jaruzelska po raz pierwszy upiła się podczas wyjazdu ze znajomymi w liceum. Paczka wybrała się w góry świętokrzyskie, gdzie pili tanie, kiepskiej jakości wino. Przy okazji młodzieńczych wspomnień, dziennikarka podzieliła się również fotografią z młodzieńczych lat.

Na zdjęciu, które pojawiło się w filmie, widzimy zgrabną i szczupłą młodą Monikę Jaruzelską. Jak doskonale widać, miała wspaniałą figurę. W dodatku nosił długie, piękne włosy, które tylko dodawały jej uroku. Każdy przyzna, że wyglądała po prostu oszałamiająco!

Monika Jaruzelska młodość

Źródło: Screen YouTube Monika Jaruzelska zaprasza. Link: https://www.youtube.com/watch?v=j7HHkT3fX5Y&t=527s

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. WHO wydało nowe zalecenia. Każdy pacjent z dusznościami powinien je znać
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Kolosalny błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawidłową liczbę
  4. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje trzech księży, wszyscy zmarli w niedzielę
  6. Często pijesz sok jabłkowy? Możesz się zdziwić odkrywając jakie ma właściwości
  7. Podczas zakupów wykorzystywała niską cenę buraków. Studentka z Wrocławia została już zatrzymana
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: YouTube, Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News