Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań

Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań Źródło: Instagram monikajaruzelska

Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego, jest znana jako dziennikarka, stylistka i projektantka mody. Mimo tego że na swoim koncie ma wiele osiągnięć zawodowych, nie brakuje osób, które znają ją głównie z konotacji z sekretarzem Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Niezależnie od powodów, radna Warszawy nie znika z pierwszych stron gazet.

Monika Jaruzelska przez wiele lat współtworzyła magazyn "Twój Styl" oraz pełniła funkcję dyrektor kreatywnej grupy kapitałowej, w której skład wchodziły takie marki jak W.Kruk. Współpracowała także z wieloma czasopismami i prowadziła program "Monika Jaruzelska zaprasza" i jego kontynuację "Bez Maski". Do dziś wykłada na warszawskiej uczelni SWPS. Na swoim koncie ma również książki biograficzne: "Towarzyszka panienka", "Rodzina", "Oddech" i "Zmiana". Jest aktywna także w mediach społecznościowych, a szczególnie w serwisie YouTube. Nic dziwnego, że zapracowana Monika Jaruzelska korzysta z każdej okazji, żeby odpocząć w otoczeniu przyrody, gdzie może cieszyć się ciszą i spokojem.

Monika Jaruzelska została sfotografowana przez paparazzi

Murowany domek w Jabłonce, nad jeziorem Omulew, od lat jest ostoją rodziny Jaruzelskich. Po śmierci generała Wojciecha Jaruzelskiego, jego córka, Monika Jaruzelska odziedziczyła posiadłość w ramach testamentu. Kobieta darzy to miejsce ogromnym sentymentem. W Jabłonce bywała często jako dziecko. Piękne wspomnienia sprawiają, że niezmiennie wraca w to miejsce, żeby wypocząć. Jak sama przyznaje, nie wyobraża sobie spędzania wakacji w innym miejscu. Nic więc dziwnego, że także w tym roku zdecydowała się na odpoczynek w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody, gdzie została sfotografowana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdjęcia, które zostały opublikowane przez tabloid "Super Express" wzbudziły bardzo sprzeczne reakcje internautów. Niektórzy uważają, że portal przekroczył granice dobrego smaku i naruszył dobra osobiste dziennikarki. Monika Jaruzelska wypoczywa obecnie nad mazurskimi jeziorami. Korzystając ze znakomitej pogody, radna postanowiła spędzić czas na kąpielach i opalaniu na pomoście przynależącym do jej posiadłości. Miejsce wydawało się być intymne, gdyż pomost zasłaniają gęste kępy tataraku. Jej relaks został jednak przerwany przez dziennikarzy "Super Expressu".

Dzisiaj grzeje: 1. Upubliczniono ponad 20-letnie zdjęcie Rydzyka z kobietą, którą wszyscy znają. Byli sobie bliscy, mało kto by pomyślał

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego dotycząca polskich uczniów. Co według jasnowidza wydarzy się we wrześniu?

Na zdjęciach opublikowanych przez tabloid 57-letnia Monika Jaruzelska nie ma na sobie odzieży. Jedynym ubraniem, które zdecydowała się założyć, jest dół od kostiumu kąpielowego. Dziennikarka opalała się topless, co nie uszło uwadze fotografów. Córka generała Jaruzelskiego niewątpliwie może pochwalić się rewelacyjną figurą. Szczupłej sylwetki pozazdrości może jej niejedna nastolatka. To nie pierwszy raz, kiedy w mediach pojawiły się informacje zawierające roznegliżowane zdjęcia radnej. Na szczęście, kobieta zdaje się nie przejmować takimi doniesieniami. Przed kilkoma latami życzyła czytelnikom "Super Expressu": "ładniejszych widoków niż pośladki starszej pani". Uważacie, że paparazzi, z którymi musi mierzyć się Monika Jaruzelska, przesadzają?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska pokazała jak wygląda 2 miesiące po porodzie. Niczego nie ukrywa, odważne zdjęcie (FOTO)
  2. Mszyce i mrówki zaatakowały twoje róże? Roztwór z 1 rośliny odstraszy je w 1 dzień
  3. Krystyna Pawłowicz miała łzy w oczach. Wszystko upubliczniła
  4. Niebywałe doniesienia o Tomaszu Komendzie. Długo ukrywano jeden fakt
  5. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności
  6. Polki mogą stracić tysiące złotych. Zmiana uderzy w matki, nie da się odzyskać pieniędzy

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News