Monika Janowska w bolesnych słowach
instagram.com jan.owska
Weronika Wasiak - 12 Września 2020

Bolesne słowa żony Roberta Janowskiego, cierpienie było nie do zniesienia. "Płakaliśmy wszyscy"

Monika Janowska nie była w stanie milczeć. W mediach społecznościowych zamieściła obszerny wpis, w którym opowiedziała o bólu i cierpieniu, jaki dotknął nie tylko ją.

Monika Janowska coraz chętniej udziela się w sieci, gdzie przede wszystkim dzieli się swoimi przemyśleniami czy ciekawszymi epizodami z życia. Żona gwiazdora dba mimo to, by doza informacji nie była zbyt duża. Ostatnio jednak nie była w stanie przemilczeć dramatu, który doszczętnie nią wstrząsnął.

Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasąRodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Monika Janowska w bolesnych słowach

Wczorajszy dzień całemu świat przywołał na myśl potworne wspomnienia - zamach na WTC z 11 września 2001 roku, w którym to śmierć poniosło blisko 3 tysiące osób, a ponad 6 tysięcy zostało rannych. Widok płonących, a później walących się jak domek z kart wież to obraz, którego nie da się zapomnieć, a w szczególności dla osób, które w tamtym czasie z miejsca obserwowały największą tragedię. W sieci wciąż pojawiają się liczne wpisy gwiazd i internautów, którzy z żalem wspominają ten dzień sprzed 19 lat. Obojętna nie pozostała również żona Roberta Janowskiego.

Monika zamieściła na Instagramie zdjęcie płonących wież WTC, a pod nim obszerny wpis, w którym podzieliła się swoimi odczuciami w związku z zamachem. Nie ukrywała, że bardzo to wszystko przeżyła. W tamtym czasie pracowała w hotelu dla personelu lotniska Heathrow w Londynie i załogi samolotowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

- Minęło 19 lat. Pamiętam każdą chwilę... Pracowałam w Arora Heathrow - hotelu tylko dla pracowników lotniska i aircraft's crew.
Byłam sprzątaczką. Dostałam 16 apartamentów do tzw. ,,spring clean", co oznaczało, że jest ,,zmiana załogi". ,,Przylatuje Nowy York" mówiliśmy potocznie i wiedzieliśmy, że będziemy jechać na szmacie z prędkością światła, aby zdążyć ogarnąć syf po tych, którzy mieli z Londynu wylatywać, a przed tymi, którzy właśnie byli ,,w drodze" do - wspomina na Instagramie Monika Janowska.

W dalszej części żona gwiazdora zdradza, jak nagle loty z lotniska Heathrow do Stanów Zjednoczonych zostały wstrzymane, a oni dowiedzieli się o ogromnej tragedii z Nowego Jorku. Przed personelem hotelu stanęło trudne wyzwaniem, które, jak przyznała, zacieśniło ich więzi. Monika zdradziła też, że do dziś nie może uwierzyć, że kiedy tam ludzie przeżywali istny horror, w tym samym czasie ona i inni pracownicy "tworzyli wspólnotę".

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

- Nowy York ,"przyleciał"! Ale ,"druga zmiana" już nie wyleciała. Panika w całym hotelu. Jak i gdzie pomieścić tych, którzy już są ,z tymi, którzy są jeszcze! Sprzątałam całą noc! [...] ogarnialiśmy wszystkie piętra, każdy najmniejszy pokój... Płakaliśmy wszyscy i nie liczyła się ani narodowość, ani kolor skóry, płeć czy religia! Byliśmy ,"w tym" RAZEM! Ponad podziałami. Przeszywający strach i ból, a jednocześnie jakiś niezrozumiały spokój płynący z tej więzi, którą stworzyliśmy... Przedziwne uczucie - opisywała Monika Janowska - Tam, Ameryka ,,płonęła" podzielona, a My, w tym samym czasie, byliśmy wspólnotą, której już nigdy potem, w żadnym miejscu i czasie nie poczułam - dodała (pisownia oryginalna).

Wyświetl ten post na Instagramie.

September 11. - I Will Never Forget ? Minęło 19 lat. Pamiętam każdą chwilę... Pracowałam w Arora Heathrow - hotelu tylko dla pracowników lotniska i aircraft's crew. Byłam sprzątaczką. Dostałam 16 apartamentów do tzw. ,,spring clean", co oznaczało, że jest ,,zmiana załogi". ,,Przylatuje Nowy York" mówiliśmy potocznie i wiedzieliśmy, że będziemy jechać na szmacie z prędkością światła, aby zdążyć ogarnąć syf po tych, którzy mieli z Londynu wylatywać, a przed tymi, którzy właśnie byli ,,w drodze" do. Nie lubiliśmy zmiany- ciężka robota dla nas, sprzątaczek. Wchodząc do pokoju, w fartuchu i z wózkiem, zawsze włączałam telewizor, aby coś gadało w tle, cokolwiek...byle nie skupiać się na brudnych kiblach... Wtedy też włączyłam... Już wiedziałam, że to będzie ciężka noc! Nowy York ,,przyleciał"! Ale ,,druga zmiana" już nie wyleciała. Panika w całym hotelu. Jak i gdzie pomieścić tych, którzy już są ,z tymi, którzy są jeszcze! Sprzątałam całą noc! Już te 16 apartamentów nie miało znaczenia , już nie było ,,Moje-Twoje", ogarnialiśmy wszystkie piętra , każdy najmniejszy pokój... Płakaliśmy wszyscy i nie liczyła się ani Narodowość, ani kolor skóry, Płeć czy Religia! Byliśmy ,,w tym" RAZEM! Ponad Podziałami. Przeszywający strach i ból, a jednocześnie jakiś niezrozumiały spokój płynący z tej więzi, którą stworzyliśmy... Przedziwne uczucie... Tam, Ameryka ,,płonęła" podzielona, a My, w tym samym czasie, byliśmy wspólnotą, której już nigdy potem, w żadnym miejscu i czasie nie poczułam... 11. Września- Nie Zapomnę! ?#september #eleven #wtcmemorial #worldtradecenter #memorial #wtc #iwillneverforget #londyn #newyork

Post udostępniony przez Monika Janowska (@jan.owska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaleźli Polaka w łóżku należącym do dziecka. Dopuszczał się nieludzkich czynów
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Nie tylko niezwykle walory smakowe. Kawa z imbirem ma piorunujące zalety, niebywałe, na co pomaga

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News