Monika Brodka
Fot. Instagram / Brodka Official
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Monika Brodka z ogoloną głową! Co ona z siebie zrobiła?!

Monika Brodka to wokalistka, która przeszła jedną z największych metamorfoz wizerunkowych w historii całego polskiego show biznesu. Z dziewczyny z sąsiedztwa, która śpiewała przaśne kawałki, stała się kobietą bardzo świadomą swojego stylu i artystycznych upodobań. Teraz zrobiła coś, co wiele osób wprawiło w osłupienie.

Monika Brodka zasłynęła dzięki utworom takim jak "żoną miałam być" czy też "dziewczyna mojego chłopaka". Chociaż jej piosenki puszczane były w największych rozgłośniach, to kobieta kojarzona była głównie z prostym pop-em, który nie jest muzyką najwyższych lotów. Taki profil Moniki od dawna jest już jednak nieaktualny.

Monika Brodka zmieniła kierunek artystyczny. Wraz z przaśnym look-iem straciła włosy

Monika Brodka przez długi czas traktowana była na równi z piosenkarkami takimi jak Gosia Andrzejewicz czy Kasia Cerekwicka. Minęły lata, a z tych trzech osób nadal głośno jest tylko o jednej - Monice. Kobieta porzuciła chwytliwe kawałki o nieszczęśliwej miłości i postanowiła kroczyć drogą muzyki alternatywnej, która zdecydowanie nie jest przeznaczona dla każdego odbiorcy. Wraz ze spektakularną przemianą artystyczną, przyszedł czas na zmianę wizerunku. Brodka postanowiła sięgnąć po radykalne rozwiązania i pożegnała się z włosami. Jej głowa lśni łysiną, co spotkało się z bardzo różnorakim odbiorem. Wiele osób uważa, że piosenkarka stracili swój urok, a co za tym idzie, skrzywdziła samą siebie. - Jak ona wygląda? Na ulicy nie wiedziałabym czy to facet, czy kobieta. Dziewczyny, nie odbierajcie sobie kobiecości - brzmiał jeden z wielu negatywnych komentarzy. Na szczęście znalazły się również osoby, które doceniły odwagę Moniki oraz słusznie zauważyły, że włosy po pewnym czasie odrosną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

Monika Brodka i jej chłopak. Z kim spotyka się odmieniona wokalistka?

Informacji na ten temat życia prywatnego Brodki można doszukiwać się na jej Instagramie, jednak tamtejsze wpisy są niezwykle wyważone i dokładnie przemyślane. O piosenkarce wiadomo zatem dokładnie tyle, ile sama zechce powiedzieć. Dla fanów spragnionych konkretów mamy jednak dobre wiadomości - Monika zdecydowała się w ostatnim czasie na wywiad dla Vouge'a, w którym opowiedziała nieco o swojej codzienności. - Kiedy tworzysz związek, żyjesz w parze, miejsce, w którym mieszkacie, zamienia się w dom. A ja w głębi duszy jestem gosposią, lubię mieć posprzątane i ugotowane. Nie wszystko w moim życiu da się zaplanować i kontrolować. Dużo jest w nim płynności, więc dbam o to, żeby w domu tego nie było, tu potrzeba mi dawka powszedniości. Lubię różnego rodzaju rutynę - zakupy, siekanie, gotowanie - zapewnia mi komfort, daje poczucie bezpieczeństwa. Brodka zdradziła również, że jej chłopak jest wegetarianinem i sprawia jej niezwykle oryginalne prezenty. W ostatnim czasie dostała od niego patelnię żeliwną, tarkę do parmezanu oraz kurs robienia makaronu. Wygląda na to, że jej życiowy partner bardzo dobrze wie, co lubi jego luba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Groza w M jak Miłość. Choroba psychiczna i więzienie zniszczą wszystko
  2. Tak brutalnego gwałtu świat jeszcze nie widział. Horror na Kaszubach
  3. Nie macie honoru ani wstydu! Prawica OBLEŚNIE OBRAŻA Polaka, który zginął powstrzymując zamach terrorystyczny
  4. TVP ma poważne kłopoty. To początek końca?
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News