Brodka zaczęła mówić o śmierci. Trudno powstrzymać łzy

Brodka zaczęła mówić o śmierci. Trudno powstrzymać łzy Źródło: fot.youtube.com/KajaxTV

Monika Brodka zaskakuje. Piosenkarka i gwiazda muzyki pop udzieliła ostatnimi czasy bardzo osobistego wywiadu, który objawił nieznane do tej pory oblicze wokalistki. Uwielbiana wykonawczyni muzyki pop powiedziała między innymi, co sądzi o śmierci. Słowa gwiazdy złamią niejedno serce.

Monika Brodka pomimo młodego wieku jest obecna na polskiej scenie muzycznej od lat. Przez ten czas, gwiazda zdołała zdobyć bardzo wielu fanów, którzy nie widzą świata poza muzyką wokalistki. Ostatnio, gwiazda znana z takich przebojów jak "Miał być ślub" czy "Znowu Przyszło mi płakać" zdecydowała się na udzielenie miesięcznikowi "Zwierciadło" bardzo osobistego wywiadu. To, co powiedziała gwiazda zszokuje jej wszystkich fanów.

Monika Brodka mówi o śmierci

Pomimo tego, że piosenkarka jest bardzo młoda, to jej myśli bardzo często lawirują wokół mrocznej tematyki, co jest odzwierciadlane w granej przez nią muzykę. Jak się jednak okazuje, śmierć jest największą fobią, która dotyka gwiazdę muzyki pop. - (Boję się) Śmierci moich bliskich, własnego umierania. Boję się ciężkich chorób, ale też konfrontacji z chorobą bliskich. Boję się cierpienia, bólu. Religia katolicka czasami ten lęk pogłębia - powiedziała wokalistka.

Piosenkarka zachwycona meksykańskim podejściem do śmierci

Temat umierania był bardzo chętnie podejmowany przez piosenkarkę w rozmowie z tygodnikiem. Jak sama powiedziała, wielkie wrażenie na niej zrobiła, chociażby wyprawa do Meksyku, gdzie doświadczyła zupełnie innego spojrzenia na temat śmierci. - W Meksyku zdumiało i zachwyciło mnie, gdy zobaczyłam tańczące na pogrzebie dzieci... Nie było w tym braku szacunku dla bliskich, którzy odeszli, ale inne spojrzenie na żegnanie się. - powiedziała piosenkarkaDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Oprócz tego, w wywiadzie piosenkarka zdradziła wiele sekretów dotyczących jej osoby. Jak sama mówiła, sukces, który osiągnęła swoim debiutem w 2003 roku sprawił, że "czuje się wypalona". - Wyjechałam do Warszawy, gdy miałam 16 lat. Połowę swojego młodego życia spędziłam, ciężką pracując. Pędziłam, szłam na wiele kompromisów... Czasami czuję coś na kształt wypalenia. Mam 30 lat, dosyć szybko sporo osiągnęłam, ale z pewnością ominęło mnie wiele doświadczeń, na które mieli czas moi nastoletni rówieśnicy - stwierdziła z dużym żalem artystka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Marielou dotarła nad Polskę! IMGW ostrzega przed śnieżnymi burzami 
  2. Czy Rydzyk jest księdzem? Zawiła historia ojca dyrektora 
  3. Plaga oszustw w wielkim banku w Polsce! Uważaj na pieniądze, rozpaczliwy komunikat dla klientów 
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Przerażające wieści o 500 plus! Wielu Polaków drży o swoje świadczenie
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu