Zmasakrowane zwłoki Moniki G. znaleziono na ogródkach działkowych. Przed śmiercią niewyobrażalnie cierpiała

Zmasakrowane zwłoki Moniki G. znaleziono na ogródkach działkowych. Przed śmiercią niewyobrażalnie cierpiała Źródło: unsplash/Lacie Slezak/

Monika została znaleziona martwa, a jej ciało było zupełnie zmasakrowane. Los, jaki zgotował jej oprawca, jest trudny do wyobrażenia, jednak jego wina nie ulega wątpliwościom. Mimo to poniesie wyjątkowo łagodne konsekwencje.

Monika G. zginęła w potwornych okolicznościach, a chwilę przed śmiercią cierpiała okropne katusze. Mężczyzna, który w bestialski sposób pozbawił ją życia, szybko został zatrzymany. Sąd był pewny co do wymiaru kary, jaki wobec niego zastosuje, jednak ostatecznie okazał się nad wyraz łagodny. 

Monika strasznie cierpiała. Policja znalazła zmasakrowane ciało  

Do brutalnego morderstwa doszło w 2015 roku, w nocy z 21 na 22 grudnia, na terenie ogródków działkowych przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Policja znalazła zmasakrowane ciało Moniki G. i od razu wszczęła poszukiwania zabójcy. Ciało poddano sekcji zwłok, bowiem ilość ran mogła pozwolić szybko doprowadzić do sprawcy oraz przede wszystkim ustalić, jak dokładnie zginęła młoda kobieta. 

Śledczy odkryli wówczas, że Monika zginęła od licznych uderzeń w głowę, twarz, klatkę piersiową, brzuch i nogi. Była także duszona. W chwili znalezienia była cała zakrwawiona, a liczne rany uniemożliwiały natychmiastowe ustalenie tożsamości. Z czasem jednak prokuraturze udało się zebrać odpowiednią ilość materiału dowodowego i odnaleźć sprawcę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Łagodna kara za brutalne morderstwo 

Policjanci zatrzymali niejakiego Roberta P., a pomogły w tym wyniki ekspertyzy daktyloskopijnej i zleconych przez prokuratora badań z zakresu identyfikacji profili DNA licznych śladów zabezpieczonych na miejscu zdarzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzuty morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Ruszył proces i przez niemalże cały czas było pewne, że za tak brutalny czyn usłyszy wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Wszystko zmieniło się jednak w czasie finalnej rozprawy, gdy sąd ostatecznie zadecydował o zaledwie 25 latach więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: fakt

Następny artykuł