Odurzył małoletnią córkę i jej koleżankę. Potem zaczął je molestować

Odurzył małoletnią córkę i jej koleżankę. Potem zaczął je molestować Źródło: Pizabay/ID 3938030

Molestowanie seksualne jest strasznym doświadczeniem dla kobiety, które często pozostawia trwały ślad w psychice na całe życie. Jednak rana jest podwójnie bolesna, gdy zadaje ją osoba najbliższa. Ten przypadek jest wyjątkowo okrutny i pokazuje najgorsze oblicze człowieka.

Molestowanie seksualne często bywa dla kobiety powodem depresji, problemów z zaakceptowaniem samej siebie, a w skrajnych przypadkach potrafi nawet doprowadzić do samobójstwa. Sprawa jest jeszcze bardziej przerażająca, gdy napastnikiem okazuje się ktoś znajomy lub osoba bliska - zdarza się nawet, że dzieje się to w kręgu najbliższej rodziny. Tak tez było w tym przypadku, a rana, która powstała na psychice tych dziewczyn, być może nigdy się już nie zabliźni.

Wstrząsające zdarzenie miało miejsce w Australii w 2017 roku, jednak dopiero teraz zakończył się ostatecznie proces mężczyzny, oskarżonego o molestowanie seksualne. Osoba ta najpierw zaaplikowała w dużych ilościach dwóm małym dziewczynkom środek uspokajający, a następnie usiłowała zgwałcić własną córkę. Trudno ubrać w słowa to, co wydarzyło się wtedy na polu namiotowym.

Molestowanie seksualne własnej córki? Właśnie dobiegł końca proces zwyrodnialca

Miał to być spokojny, radosny wyjazd pod namiot. 12 stycznia 2017 roku 42-latek zabrał swoją 13-letnią córkę oraz jej koleżankę na wycieczkę pod namiot. Jak się później okazało, podczas wyprawy podawał dziewczynkom napoje, w których były znaczne ilości valium - bardzo silnego środka uspokajającego. Gdy w końcu położyły się spać, mężczyzna przystąpił do haniebnego dzieła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaczął od córki, która na szczęście obudziła się w chwili, gdy wsuwał jej rękę pod bieliznę. Próbowała się wyrwać, jednak on przygwoździł ją swoim ciałem. Wtedy obudziła się jej koleżanka. Dziewczynkom udało się uciec z namiotu i wezwać policję. Wybuchło zamieszanie, a ojca-pedofila zatrzymali funkcjonariusze. Okazało się, że w bagażach miał duże ilości valium, taśmę klejącą, a także prezerwatywy. Świadczyło to w sposób dobitny o jego przerażających intencjach. Jakby tego było mało w historii jego wyszukiwarki internetowej znaleziono frazy typu "ile valium użyć przy kobiecie 50 kg".

Informację o tej sprawie podał "The Daily Telegraph". Mężczyzna został skazany na 20 lat więzienia, z kolei możliwość ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie będzie miał po odsiedzeniu 15 lat. Przyznał się do wszystkich stawianych mu zarzutów, jednak - co może wydawać się szokujące - nie wyraził żadnej skruchy. Pewne jest natomiast, że tym czynem na całe życie zniszczył zdrowie psychiczne swojej córki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News