Hania była molestowana w polskim autobusie. Nikt nie ruszył jej na pomoc

Hania była molestowana w polskim autobusie. Nikt nie ruszył jej na pomoc Źródło: .

Molestowanie to zjawisko, które powinno wywoływać reakcję społeczeństwa, a w przypadku bycia świadkiem takiego zdarzenia, niezwłocznie trzeba pomóc ofierze. Hania została napadnięta w polskim autobusie i zostało to całkowicie zignorowane przez innych pasażerów.

Molestowanie seksualne to zjawisko, z którym niestety często spotykają się młode kobiety. Każdy, kto zauważy, że dzieje się coś niepokojącego, powinien natychmiast reagować. Hania została zaatakowana w polskim autobusie i nikt nie udzielił jej pomocy. 

Molestowanie w warszawskim autobusie 

Molestowanie seksualne niestety bardzo często traktowane jest lekceważąco. Niektórzy sądzą nawet, że może to być sposób na okazanie zainteresowania, a w skrajnych przypadkach pojawiają się głosy, że kobiety powinny traktować to jak komplement. Zupełnie innego zdania są jednak osoby, które doświadczyły tego typu zachowania na własnej skórze. 

Hania została zaatakowana przez nieznajomego w jednym z warszawskich autobusów. Na samo wspomnienie tego wydarzenia robi jej się niedobrze. Pojazd był wypełniony pasażerami, ale nikt nie zdecydował się pomóc napadniętej dziewczynie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koszmar w komunikacji miejskiej

Hania podczas swojej podróży zatłoczonym autobusem w pewnym momencie zauważyła, że zbliża się do niej pewien mężczyzna. Po chwili poczuła na swojej nodze jego krocze. Dziewczyna nie wiedziała jak ma się zachować w tej sytuacji. Początkowo odsunęła się od nieznajomego, jednak gdy nie ustępował, zdecydowała się przejść na drugi koniec autobusu. Mężczyzna przystąpił do jeszcze bardziej obrzydliwych gestów.

- Poszedł za mną, chwycił barierki tak, że jego łokieć dotknął moich piersi. Zaczął nim poruszać, a ja myślałam, że zwymiotuję. Krzyknęłam, że ma się odsunąć i przestać mnie dotykać. Nikt nie zareagował. Dziś myślę, że to absurdalne, bo zamiast go zwyzywać, wykrztusiłam: Przepraszam, czy mógłby pan mnie nie dotykać?! To było obrzydliwe, to było przekroczenie moich granic - wspomina tę traumatyczną sytuację ofiara. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater naszych czasów

Mimo tego, że w pojeździe znajdowało się bardzo dużo osób, nikt nie ruszył na pomoc Hani. Wszyscy doskonale wiedzieli, co się dzieje, zachowali się jednak w tchórzliwy sposób i nie zrobili absolutnie nic. Ten przykry przejazd autobusem Hania zapamięta na całe życie. Molestowanie seksualne to poważna sprawa, a traktowanie jej pobłażliwie jedynie zachęca zwyrodnialców do kolejnych zachowań tego typu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje niepozorny produkt. Śmiertelnie groźny dla dzieci
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł