"Moje dziecko zostało skrzywdzone!" Magda Gessler przerywa milczenie

"Moje dziecko zostało skrzywdzone!" Magda Gessler przerywa milczenie

Wpis ze zdjęciem swojego syna, który Magda Gessler zamieściła na Instagramie z okazji Dnia Matki, wywołał silne reakcje fanów i wszelkich mediów. Dotychczas słynna restauratorka przyznawała się otwarcie do swojej córki.

Tym razem na zdjęciu był jej syn Tadeusz Muller z bukietem polnych kwiatów. Powstało jednak zamieszanie związane z jego pracą i... ogólną liczbą dzieci Magdy Gessler. Tadeusz Muller opisywany był przez media jako sprytny i zaradny biznesmen. Jego mama dzisiaj zaprzecza, pisząc na swoim profilu na Facebooku - Tadeusz Muller nie jest biznesmenem. Jest twórcą wielu foodkonceptów najważniejszych sieci w Polsce. Stworzył w 2005 roku pierwszy Tapas Bar Casa To Tu. Potem koncept food dla największych sieci w Polsce paliwowych i kawiarni, na przykład food koncept pierwszego Bistro Costa Coffee na lotnisku. Jest właścicielem Orzo, która jest w 3 miastach w Polsce. Wszystko robi założona przez niego firma "Make Me Food".

Magda Gessler uważa, że jej dzieci są krzywdzone nieprawdziwymi informacjami

Tak dokładnych danych na temat Tadeusza Mullera nie podawały dotąd żadne media. Sam Tadeusz nigdy nie chciał być kojarzony z karierą Magdy Gessler, więc nie opowiadał o sobie zbyt często. Ciężko w tym wypadku mówić, żeby nazwanie właściciela firmy "biznesmenem" było nieprawdziwą, czy tym bardziej krzywdzącą informacją. Prawdziwe zamieszanie powstało dopiero w przypadku ilości dzieci Magdy Gessler. Restauratorka wyjaśnia, że jej dziećmi są jedynie Tadeusz Muller i Lara Gessler. Mikołaj Gessler jest natomiast synem Marty i Piotra Gesslera, a Mateusz Gessler to potomek Joanny Federowicz i Adama Gesslera. Matka Lary i Tadeusza jest więc słusznie oburzona pomyłką portali internetowych i gazet, które nie upewniły się co do poprawności podawanych informacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Hanna Lis zaatakowała chorego Kaczyńskiego! Potężna awantura
  2. Ostateczna kompromitacja Justyny Żyły. Wystarczył jeden wpis
  3. Polska celebrytka twierdzi, że jest jak Jan Paweł II. "Niewiele jest autorytetów z zasadami"
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News