Nigdy wcześniej nie pokazywał takich fotografii. Cała rodzina Modesta Amaro na jednym zdjęciu

Nigdy wcześniej nie pokazywał takich fotografii. Cała rodzina Modesta Amaro na jednym zdjęciu Źródło: Uwaga! TVN

Modest Amaro dał się poznać szerokiej publiczności dopiero od chwili, gdy występował jako juror w jednym z popularnych programów kulinarnych. Od tamtego czasu media zaczęły interesować się jego życiem prywatnym, jednak znany kucharz dopiero teraz pokazał światu swoją rodzinę.

Modest Amaro, a właściwie Wojciech Modest Amaro jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych kucharzy w Polsce. Mimo że w dość późnym wieku zdecydował się na ten kierunek rozwoju zawodowej kariery, dość szybko osiągnął sukces, dzięki możliwości pracy ze znanymi na całym świecie szefami kuchni. Dzięki programowi w telewizji poznała go szeroka publiczność.

Od tamtego czasu zyskał status celebryty, a media poświęcające uwagę polskiemu show-biznesowi zaczęły interesować się również jego życiem prywatnym. Jednak do tej pory kucharz starał się nie afiszować tymi informacjami. Jednak teraz, z okazji Świąt Wielkiej Nocy postanowił podzielić się z fanami rodzinnym zdjęciem.

Modest Amaro opublikował rodzinne zdjęcie

Znany kucharz i restaurator opublikował na swoim Instagramie zdjęcie rodziny, na którym widać między innymi żonę w zaawansowanej ciąży, trzymającej kartkę z napisem "dziecko" w języku angielskim.

Rodzinne zdjęcie opatrzone było życzeniami świątecznymi, a pod nim pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci skorzystali z okazji, aby również złożyć celebrycie życzenia, a także zapytać o pewne sprawy prywatne (na przykład o możliwość zakupienia książki z własnoręcznym autografem).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Modest Amaro był najważniejszym jurorem podczas trwania popularnego kulinarnego reality show, emitowanego przez stację telewizyjną Polsat "Top Chef", a także "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" przez wiele lat. To właśnie te programy oraz nietypowy temperament przyniosły mu sławę, a także w znacznej mierze, sympatię setek widzów. Dużą popularnością cieszą się także książki przez niego wydane, z których jedna otrzymała nagrodę Grand Prix w kategorii "literatura kulinarna". Stało się to w 2010 roku, podczas Międzynarodowej Akademii Gastronomicznej w Paryżu.

(źródło: Instagram/Wojciech Modest Amaro)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  2. Kaczyńska z synem przyłapani u stryja. Jej wiosenna stylizacja zwala z nóg
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News