Tajemnicze zaginięcie słynnej modelki. Policja nie wie, co robić

Tajemnicze zaginięcie słynnej modelki. Policja nie wie, co robić Źródło: Fot. Facebook/Adea Shabani

W Los Angeles trwają obecnie poszukiwania. Zginęła Adea Shabani, celebrytka macedońskiego pochodzenia. Modelka i aktorka była widziana po raz ostatni 23 lutego, jednak policja wciąż nie może trafić na właściwy trop wiodący do jej odnalezienia.

Shabani od długiego czasu zajmowała się modelingiem, jednak jej największym marzeniem było stanie się gwiazdą filmową. Trzy lata temu przeprowadziła się więc do Los Angeles, gdzie zdobyła popularność.

Szokujące, tajemnicze zaginięcie

Modelka uczęszczała na zajęcia w prestiżowej Akademii Filmowej Stelli Adler, dlatego, gdy nie pojawiła się na zajęciach, jej znajomi niezwykle się zmartwili. Wybrali się więc do jej domu, gdzie zastali jedynie otwarte drzwi. Zaginięciem Shabani zajmuje się już policja. Początkowo sądzono, że w sprawę zamieszany jest jej partner, jednak mężczyzna odebrał sobie życie w czasie policyjnej obławy.

Adea Shabani ma poważne kłopoty

Do Stanów przyleciała już rodzina modelki. Wyznaczono także nagrodę za pomoc w jej odnalezieniu. Bliscy Shabani martwią się jednak, że mogła zostać zamordowana. Czas pokaże, czy policji uda się ustalić miejsce, w którym się obecnie znajduje. Trzyma za to kciuki cały filmowy świat. Adea Shabani zaginęła w tajemniczych okolicznościach Fot. Facebook/Adea Shabani

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Były partner Ani Przybylskiej LANSUJE się w TVN. Fani aktorki nie szczędzą słów
  2. Wszyscy mówią tylko o tym. Polska gwiazda opublikowała bardzo seksowne zdjęcie
  3. Dramatyczne wyznanie Kingi Rusin. „Chciałam popełnić samobójstwo”
  4. Michał Wiśniewski gra na wiejskich weselach. Jest bankrutem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News