Znana modelka rozebrała się, by zdobyć pieniądze na szczytny cel. W kilka godzin zebrała prawdziwą fortunę

Znana modelka rozebrała się, by zdobyć pieniądze na szczytny cel. W kilka godzin zebrała prawdziwą fortunę Źródło: Twitter

Modelka z Los Angeles zdecydowała się w nietypowy sposób wesprzeć australijskie organizacje, działające na rzecz ofiar pożarów w Australii. Amerykanka rozebrała się, aby zachęcić jak największą grupę osób do wpłacania datków. W taki sposób udało jej się zebrać prawie 500 tysięcy dolarów.

Modelka z Los Angeles, którą na Twitterze obserwuje ponad 173 tys. internautów, wpadła na naprawdę niecodzienny pomysł. Kaylen Ward zdecydowała, że ogłosi za pośrednictwem mediów społecznościowych zaskakującą akcję, mającą na celu zebranie jak największej sumy dla organizacji walczących z pożarami w Australii.

Modelka rozebrała się w szczytnym celu

20-latka przekazała, że wyśle swoje nagie zdjęcia każdemu, kto przedstawi jej dowód wpłaty na wybrany przez nią cel. Za każde 10 dolarów do darczyńcy trafiać miała jedna fotografia. Pomysł Ward ostatecznie okazał się wręcz zadziwiająco popularny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Modelka zebrała już łącznie ponad 500 tys. dolarów, co w przeliczeniu daje prawie 2 mln zł. Zainteresowanie jej zbiórką okazało się więc naprawdę gigantyczne. Jak jednak oświadczyła - rozsyłane przez nią zdjęcia miały wyciec, co znacznie zwolniło zbiórkę. Ward przyznała, że jest z tego powodu wściekła i smutna.

- Nie obchodzi was już działalność charytatywna. Dbacie jedynie o każdy inny aspekt tej sprawy. Przez to straciła całą wartość i znaczenie. Rujnujecie to - wyznała modelka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Internauci wykorzystali zbiórkę prowadzoną przez Amerykankę

Do tej pory udało jej się zebrać naprawdę zawrotną kwotę. Nie wiadomo jednak, czy zbiórka będzie kontynuowana, głównie ze względu na wyciek rzeczonych zdjęć oraz napastowanie w mediach społecznych, którego Ward doświadczyła niestety z powodu akcji, o czym także poinformowała na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Polsat podał tragiczne informacje z samego rana. W pożarze zginęły 4 osoby, kilkanaście walczy o życie
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News