Brooke z "Moda na sukces" przesadziła z operacjami. Wygląda dziś potwornie

Brooke z "Moda na sukces" przesadziła z operacjami. Wygląda dziś potwornie

"Moda na sukces" była emitowana przez TVP od 1994 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat serial obejrzało ponad miliard widzów. Nic więc dziwnego, że fani z ogromnym zaangażowaniem śledzą także prywatne losy aktorów odgrywających role Forresterów. Główną - Brooke, otrzymała Katherine Kelly Lang. Dziś aktorka nie przypomina siebie sprzed lat. Czy przesadziła z operacjami plastycznymi?

"Moda na sukces" opowiadała o burzliwych losach rodziny Forresterów. Równie skandaliczne było życie aktorów, odgrywających główne role. Katherine Kelly Lang dwukrotnie wychodziła za mąż i... się rozwodziła. Ostatni partner aktorki jest młodszy od niej o 15 lat i zajmuje się sportem.

Aktorka serialu "Moda na sukces" przesadziła z operacjami plastycznymi. Jak wygląda teraz?

Pojawiające się w tabloidach zdjęcia Lang wskazują, że diametralnie się zmieniła. Na ostatnich niemal nie widać oznak upływającego czasu. Wszystko za sprawą operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Serialowa Brooke ma niezłą figurę. Prawdopodobnie za sprawą wspólnych treningów z nowym partnerem. W wywiadach jednak nie przyznaje się do chirurgicznej ingerencji w piękno, a wszelkie doniesienia o ewentualnych wizytach w gabinecie, tłumaczy dietą wegetariańską i zdrowym stylem życia. Brooke z serialu "Moda na sukces" ma jednak powody do zmartwień. Fani zgłaszają, że jej nowy image całkowicie odbiega od tego, do którego przyzwyczaili się oglądając codziennie losy rodziny Forresterów. 56-latka wygląda zdrowo, ale pojawiają się pytania czy... nie za dużo operacji? Zdaniem wielu komentujących w mediach społecznościowych aktorka wygląda sztucznie i nie ma w sobie za grosz dawnej urody. Sama Lang twierdzi, że jest bardzo szczęśliwa, a w swoim ciele czuje się świetnie. Podróżuje z partnerem po całym świecie, a zdjęcia podsumowujące wspólne chwile, publikuje na swoich profilach w kanałach social media. Pojawiają się także komplementy ze strony fanów, sugerujące, że aktorka nigdy wcześniej nie wyglądała tak spektakularnie. Czy serialowa Brooke przesadziła z operacjami plastycznymi? Moda na sukces fot. instagram.com/katherinekellylangZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN zdradza mroczne kulisy swojej metamorfozy. "Nie jadłam nic przez rok"
  2. Była największą gwiazdą polskiej estrady. Umarła otoczona wyłącznie swoimi zwierzętami
  3. Największa gwiazda disco polo ujawnia trudne początki kariery. Było bardzo źle
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News