Mocny apel byłego ministra PiS do Kaczyńskiego. "Niech oczyści sumienie i wyzna prawdę"

Mocny apel byłego ministra PiS do Kaczyńskiego. "Niech oczyści sumienie i wyzna prawdę"

Jarosław Kaczyński wywołuje skrajne emocje nie tylko wśród obywateli, ale także polityków, z którymi na co dzień współpracuje wewnątrz swojej partii albo w Sejmie. Część z nich już nie jest w obozie "dobrej zmiany". Jeden z nich właśnie pojechał po bandzie. Część internautów jest oburzona, reszta radośnie mu przyklasnęła.

Chociaż Radosław Sikorski najczęściej kojarzony jest z Platformą Obywatelską, to należy pamiętać, że był on także ministrem w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Od 2005 do 2007 roku pełnił on  funkcję szefa resortu obrony narodowej. Z dawnej sympatii do rządzącej obecnie partii niewiele już jednak pozostało. Idealnym na to dowodem jest nowy wpis Sikorskiego na Twitterze, w którym zwrócił się on do Jarosława Kaczyńskiego z niezwykle mocnym, stanowczym apelem. Kontrowersyjne słowa polityka zadziwiły wielu internautów, którzy obecnie oczekują na odpowiedź prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Niespodziewany atak

- W kolejną miesięcznicę ponownie apeluję do Prezesa Kaczyńskiego, aby oczyścił sumienie i wyznał prawdę, mianowicie, że to on, wbrew opinii ówczesnego MSZ, zdecydował, aby w Smoleńsku rozpoczęła się kampania reelekcyjna brata - napisał w sposób zadziwiający dla licznych zwolenników rządzącego ugrupowania polityk. Wpis byłego szefa MON i MSZ natychmiast podzielił internautów według ich przekonań. Niektórzy stanowczo stanęli po stronie Kaczyńskiego, nawołując do Sikorskiego, aby sam zdecydował się na polityczny rachunek sumienia. Inni poparli za to wymowny wpis, podając go dalej lub zostawiając polubienie. Fot. Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News