Monika Miller
Fot. Instagram/Monika Miller
Wiadomości Pikio - 25 Października 2017

MOCNO! Wnuczka Millera pierwszy raz o polityce, zdradza co sądzi o Dudzie

Po tym, jak Leszek Miller pochwalił się wizerunkiem swojej wnuczki na Twitterze, stała się ona niezwykle rozpoznawalna i popularna. Wiele osób zastanawiało się, czy ona także interesuje się polityką i planuje związać z nią swoje życie. Mocne słowa Moniki Miller na temat Andrzeja Dudy zadziwiły jednak licznych internautów.

22-letnia wnuczka byłego premiera na co dzień zajmuje się grafiką. Z ogromnym oddaniem prowadzi także swoje profile na portalach społecznościowych, gdyż otwarcie zaznacza, iż ucieszyłaby ją kariera modelki alternatywnej. Chociaż nie planuje włączenia się w polską politykę, ma na jej temat bardzo stanowczą opinię.

Miller ostro o głowie państwa

- Andrzej Duda nie jest moim prezydentem - powiedziała w niezwykle zwięzły, ale i bezpośredni sposób Monika Miller. Wnuczka byłego premiera dodała także, że nie głosowała na Magdalenę Ogórek. Zaznaczyła, że nie jest zadowolona z wyboru dziadka (to on wymyślił kandydaturę Ogórek w wyborach prezydenckich). Monika Miller stwierdziła też, że nie zamierza angażować się w politykę, gdyż interesuje się całkowicie innymi sprawami, którym chciałaby poświęcić cały swój czas.
collage-2017-10-04Synowie znanych polityków, którzy poszli w ślady ojców [ZOBACZ!]Czytaj dalej
[view-gallery id=135051]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News