MOCNE! Stuhr zdradza, jak rozmawiać o seksie z córką! (video)

MOCNE! Stuhr zdradza, jak rozmawiać o seksie z córką! (video) Źródło: Fot. Youtube/sexedpl

Temat edukacji seksualnej nie od dziś dla wielu nauczycieli oraz rodziców pozostaje stanowczym tabu. Przełamać postanowił je jednak Maciej Stuhr, biorąc udział w głośnej kampanii pomysłu jednej z najbardziej znanych polskich modelek, Anji Rubik. Aktor wywołał ogromne kontrowersje, kiedy w krótkim filmiku pokazał, jak rozmawiać o seksie ze swoimi dziećmi.

Projekt "#sexedpl" ma uświadomić wielu młodym ludziom, w jaki sposób zabezpieczać się przed niechcianą ciążą, czy też chorobami, ale także jak stanowczo odmówić, kiedy nie czują się dobrze w intymnej sytuacji. Jednocześnie ma on jednak wskazać rodzicom i wychowawcom, jak istotna jest skuteczna edukacja seksualna oraz podpowiedzieć, że wcale nie jest ona trudnym tematem, którego należy jak najdłużej unikać.

Głośny pomysł przyciągnął celebrytów

W kampanii wzięło już udział wiele gwiazd, takich jak Monika Brodka, Robert Biedroń, Maffashion, czy też Maciej Stuhr. Aktor na krótkim nagraniu pokazał, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi o seksie - jego pozytywnych stronach, ale także zagrożeniach, które może ze sobą nieść. Filmik bardzo szybko zdobył ogromną popularność wśród młodych ludzi, jak i ich rodziców. Anja Rubik zapowiedziała już, że będzie ona co jakiś czas publikowała kolejne nagrania, na których polskie gwiazdy spróbują uświadomić widzom, jak ważnym tematem jest obecnie edukacja seksualna.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News