Wiele osób dla kariery telewizyjnej jest w stanie zrobić i poświęcić naprawdę wiele. Fakt ten wykorzystują liczni producenci, zachęcając kolejnych odważnych ochotników do nawet najbardziej kontrowersyjnych i ryzykownych projektów. Swoje zdecydowane stanowisko w tej sprawie zajęła właśnie Paulina Młynarska, zdradzając przy okazji, dlaczego nie jest już zainteresowana pracą w telewizji.

Oburzenie narastające wokół najnowszego show duńskiej stacji, w którym kobiety zachodzić będą w ciążę z nieznajomymi mężczyznami, udzieliło się także znanym twarzom polskiego biznesu rozrywkowego. Co ciekawe, przy okazji oceniania tego typu programów, Paulina Młynarska ujawniła powód swojej rezygnacji z pracy w telewizji.

Dlaczego oni to robią?

– Co jeszcze zrobią zdurniałe media, żeby nabić oglądalność? Gdzie jest granica głupoty i braku wyobraźni ludzi, którzy dla 5 minut wątpliwej „sławy” zaryzykują własnym i cudzym życiem? Czasem ktoś mnie pyta, dlaczego nie pracuję już w telewizji. Dlatego – napisała na swym profilu na Facebooku Młynarska.

Post dziennikarki bardzo szybko sprowokował kolejną dyskusję na temat kontrowersyjnego programu, ale także całościowej kondycji polskich i światowych mediów. Internauci zastanawiali się także, co zachęca ludzi do podejmowania tak poważnych decyzji, jak zajście w ciąże z nieznajomym, na potrzebę telewizyjnego show.

Fot. Facebook

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]


Wiedziałeś, że oni też nie mają matury?!

Zobacz również