Agata Młynarska zszokowała Polskę. Ujawnia wyuzdane łóżkowe sekrety

Agata Młynarska zszokowała Polskę. Ujawnia wyuzdane łóżkowe sekrety

Agata Młynarska zdecydowała się poruszyć w swym programie bardzo kontrowersyjny temat. Z pomocą gości starała się odbyć rzeczową rozmowę dotyczącą... umawiania się na przygodny seks przez Tindera. Młynarska ujawniła brudne łóżkowe sekrety Polaków.

Agata Młynarska, Katarzyna Moczulska oraz Monika Staruch odbyły naprawdę interesującą rozmowę na temat łóżkowych sekretów Polaków. Kobiety zajęły się szczególnie fenomenem Tindera - aplikacji, która ma odchodzić od schematu dawnego portalu randkowego.

Program Młynarskiej zaskakuje

Jak stwierdziła Młynarska, użytkownicy coraz częściej szukają bowiem chwilowych przygód, a nie stałych związków. Jednocześnie, powołując się na opis z konta 39-letniego mężczyzny, dziennikarka stwierdziła, że starsze pokolenia niezmiennie ufają bardziej osobom poznawanym w realnym świecie niż na platformach internetowych. ZOBACZ TAKŻE: Jest zaskoczenie. Znamy nową jurorkę „Tańca z Gwiazdami” Kobiety zaznaczyły także wspólnie, iż flirt na Tinderze odpowiada przede wszystkim tym, którzy często mają problem z nawiązywaniem bezpośrednich, werbalnych kontaktów. Łatwiej jest im także ukrywać niektóre swoje wady i przywary.

Jak działa Tinder?

Co ciekawe, jedna z ekspertek dodała, że popularność Tindera świadczy o coraz odważniejszej emancypacji Polek. Obrazować ma bowiem zmieniającą się rolę kobiet we współczesnym świecie oraz ich próby wychodzenia poza uklepane już schematy. ZOBACZ TAKŻE: Rusin zaniepokojona córką. „Nie wychodzi już z domu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News