Młynarska ujawnia intymny sekret! Internautom napłynęły łzy do oczu

Młynarska ujawnia intymny sekret! Internautom napłynęły łzy do oczu Źródło: fot. Facebook

Słowa Agaty Młynarskiej wzruszyły jej fanów. Ale również i internauci nie pozostają obojętni wobec tej czułej i emocjonalnej wypowiedzi. Oczy wszystkich skierowane są na dziennikarkę, która jest teraz najbardziej podziwiana i szanowana.

Agata Młynarska udzieliła bardzo szczerego wywiadu w czasopiśmie Viva. Opowiadała o tym, jak wpłynęła na jej życie przybrana córka. 19 lat temu dziennikarka zaopiekowała się Sylwią Mor. W październiku teraz już dorosła córka Młynarskiej wyszła za mąż. Zarówno mama, jak i córka bardzo przeżywały to wielkie wydarzenie. ZOBACZ TAKŻE: Młynarska OSTRO do dziennikarzy TVN24. „Więcej wam ręki nie podam”

Marzenie małej dziewczynki z domu dziecka

Na okładce najnowszego numeru Vivy umieszczono zdjęcie Młynarskiej w towarzystwie córki. Kobieta opowiedziała również o tym, jak wyglądało pierwsze spotkanie z córką. Dziennikarka w ramach akcji "I ty możesz zostać Świętym Mikołajem" udała się do domu dziecka. Tam spotkała małą Sylwię, która powiedziała, że jako prezent chciałaby móc odwiedzić ją w domu. - Złożyłam Sylwii obietnicę, a potem o niej zapomniałam - przyznała otwarcie Młynarska. Źle się czuła z tym, że nie dotrzymała słowa danego małej dziewczynce i postanowiła naprawić swój błąd. I w ten właśnie sposób Sylwia trafiła do domu dziennikarki. Kilka razy zdarzyło jej się nazwać ją "mamą", jednak Agata zawsze ją poprawiała i kazała nazywać po imieniu. - Wiedziałaś, że masz swoją mamę. Nigdy nie unikałyśmy tego tematu i uczciwie o tym rozmawiałyśmy. Powiedziałam, że możesz do mnie mówić po imieniu, bo jestem twoim przyjacielem, a może kimś więcej, że jestem prawie jak twoja rodzina - zwróciła się szczerze do córki dziennikarka.

Ta znajomość zmieniła ich życie

Biologiczni rodzice dziewczynki nie podołali rodzicielstwu. Zrzucali na nią opiekę nad młodszym rodzeństwem i nie zapewniali poczucia bezpieczeństwa. Z powodu poważnych zaniedbań odebrano im córkę i umieszczono ją w domu dziecka. Sylwia była bardzo częstym gościem w domu dziennikarki, ale nigdy nie zamieszkała w nim na stałe. Zdarzało jej się pomieszkiwać, wiedziała, że może zostać, kiedy tylko chce. Do tej pory regularnie odwiedza Agatę. To właśnie Młynarska wysłała Sylwię na terapię, dzięki której udało jej się pogodzić z traumą z przeszłości. Obie wierzą, że ta znajomość to dar od losu. - Odkąd poznałam Agatę, prowadziłyśmy długie rozmowy, szukałam odpowiedzi na różne pytania. Agata budowała we mnie poczucie własnej wartości - powiedziała Sylwia.

Obie panie wyznały, że ta znajomość znacząco wpłynęła na ich życie. Ufają sobie bezgranicznie i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające! Młynarska po latach wyjawia MROCZNĄ tajemnicę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News