Agata Młynarska, polska aktorka i prezenterka telewizyjna, opublikowała na jednym z portali społecznościowych post pełen poirytowania tym co się dzieje nad polskim morzem. Jej post – delikatnie mówiąc – nie spodobał się internautom.

51-letnia prezenterka telewizyjna żali się we wpisie na Facebooku, że warunki w jakich musi spędzać wakacje nad polskim morzem są tragiczne. Wszystko głównie przez innych turystów, zwykłych Polaków, których nazywa „państwami Kiepskimi”.

 – Podróż samochodem z Helu do Trójmiasta w lipcowy dzień potrafi twać 6 godzin. We Władysławowie jest totalny armagedon – zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre – ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon.Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno – żali się dziennikarka.

Jak przyznaje, potrafi czerpać przyjemność z wakacyjnego wypoczynku, musi to robić jednak z dala od innych, w swoim apartamencie.

 – A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż zatoki, zachód słońca w Juracie, zapach sosen – wynagradzają wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszczą ten rajski kawałek Polski, bez samochodów – co jest prawie niemożliwe. Jak wiemy, szczęście i spokój są zawsze w głowie, a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem, by taki stan osiągnąć – pisze Młynarska.

Wpis prezenterki nie spodobał się internautom, którzy zarzucają jej traktowanie zwykłych Polaków jak gorszy plebs, który przeszkadza rozkoszować się „gwiazdom” w swoich luksusach.

 – Ojej, Kiepscy! Ojej, ryby i fryty! I niewygodna podróż! Jak ludzie mogą tak żyć?! I żadnych oznak uwielbienia? Ale na szczęście jest taras w Juracie! Bez chamstwa i hałasu. Niech popatrzy plebs z Władysławowa! – pisze z ironią jedna z internautek.

 – Proponuję zjeść Snicersa!!!! I nie jeździć w sezonie nad Bałtyk jeśli Kiepscy tak bardzo przeszkadzają. Na bezludną wyspę wyjechać tam nikt nie będzie przeszkadzał – pisze inna zirytowana internautka.

...

Zobacz również

fot. facebook
fot. facebook