Młynarska bombarduje polskie morze. "Wszędzie polscy Kiepscy, tłok, słabe jedzenie"

Młynarska bombarduje polskie morze. "Wszędzie polscy Kiepscy, tłok, słabe jedzenie"

Agata Młynarska, polska aktorka i prezenterka telewizyjna, opublikowała na jednym z portali społecznościowych post pełen poirytowania tym co się dzieje nad polskim morzem. Jej post - delikatnie mówiąc - nie spodobał się internautom.

51-letnia prezenterka telewizyjna żali się we wpisie na Facebooku, że warunki w jakich musi spędzać wakacje nad polskim morzem są tragiczne. Wszystko głównie przez innych turystów, zwykłych Polaków, których nazywa "państwami Kiepskimi".

 - Podróż samochodem z Helu do Trójmiasta w lipcowy dzień potrafi twać 6 godzin. We Władysławowie jest totalny armagedon - zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre - ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon.Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno - żali się dziennikarka.

Jak przyznaje, potrafi czerpać przyjemność z wakacyjnego wypoczynku, musi to robić jednak z dala od innych, w swoim apartamencie.

 - A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż zatoki, zachód słońca w Juracie, zapach sosen – wynagradzają wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszczą ten rajski kawałek Polski, bez samochodów – co jest prawie niemożliwe. Jak wiemy, szczęście i spokój są zawsze w głowie, a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem, by taki stan osiągnąć - pisze Młynarska.

Wpis prezenterki nie spodobał się internautom, którzy zarzucają jej traktowanie zwykłych Polaków jak gorszy plebs, który przeszkadza rozkoszować się "gwiazdom" w swoich luksusach.

 - Ojej, Kiepscy! Ojej, ryby i fryty! I niewygodna podróż! Jak ludzie mogą tak żyć?! I żadnych oznak uwielbienia? Ale na szczęście jest taras w Juracie! Bez chamstwa i hałasu. Niech popatrzy plebs z Władysławowa! - pisze z ironią jedna z internautek.

 - Proponuję zjeść Snicersa!!!! I nie jeździć w sezonie nad Bałtyk jeśli Kiepscy tak bardzo przeszkadzają. Na bezludną wyspę wyjechać tam nikt nie będzie przeszkadzał - pisze inna zirytowana internautka.

fot. facebook fot. facebook
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News