Młodzieżówka PO: w Polsce kolejki są dziś tylko po ajfony! (video)

Młodzieżówka PO: w Polsce kolejki są dziś tylko po ajfony! (video) Źródło:

Młodzieżówka PO, czyli Stowarzyszenie Młodzi Demokraci, w asyście Joanny Muchy rozpoczęła nową akcję, podczas której w koszulkach Kocham Polskę dziękuje kombatantom oraz osobom zasłużonym dla wolności. Internautów zainteresowało podziękowanie za kolejki tylko po ajfony, czyli jedne z najdroższych telefonów na rynku.  

- Chcemy podziękować za rzeczy ważne, małe i duże, czasem śmieszne, czasem poważne. To co je łączy to wdzięczność za wolność i zobowiązanie do jej pielęgnowania w przyszłości - przeczytał jeden z działaczy. - Dziękujemy Wam za to, że kolejki są już tylko po ajfony - dodała młoda działaczka. - Dziękujemy Wam za to, że możemy latać last minute - powiedziała kolejna za chwilę dziękując, że czołgi widzimy tylko na ulicy. Oczywiście była to tylko drobna wpadka, a dziewczyna poprawiła się szybko, iż chodzi o te na ekranach. - Dziękujemy, że paczki przychodzą z internetu, a nie zza granicy - dodał kolejny członek młodzieżówki. - Dziękujemy za to, że w barach mlecznych jemy, bo chcemy, a nie musimy. - Dziękujemy za to, że możemy biegać, a nie uciekać. Internauci natychmiast podchwycili temat i dołożyli nieco treści od siebie. Filmik nie jest naszego autorstwa, aczkolwiek na Youtube nie można znaleźć oryginalnego filmu bez wstawek od internautów. Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

https://youtu.be/Fsm_RydmqUU Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News