Marta Kaczyńska wzbudza wiele kontrowersji i ogromne zainteresowanie. Polacy wiedzą o niej dużo, ale jednak, nie wszystko. Tego, jak wyglądała młodość Kaczyńskiej, nie wiecie na pewno. Wielu mocno się zdziwi. 

Bratanica prezesa jest osobą pełną sprzeczności. Z jednej strony jest bardzo stateczna i zrównoważona, a z drugiej, prowadzi dość burzliwe życie miłosne, czym wciąż na nowo wzbudza zainteresowanie Polaków. Młodość Kaczyńskiej budzi ogromne kontrowersje.

Marta Kaczyńska w młodości wcale nie była taka stateczna, przeciwnie, cechował ją ogromny bunt. Wtedy nikt nie przypuszczał, że w przyszłości zostanie poważną prawniczką.

Młodość Kaczyńskiej była bardzo kontrowersyjna

– Rodzice nie byli zachwyceni moim wyglądem, ale podchodzili do młodzieńczych fascynacji córki z dużą pobłażliwością. Mama właściwie nie miała nic przeciwko temu, żebym chodziła w wojskowych butach. Kazała mi jedynie wyjąć agrafkę z ucha – napisała w książce pt. „Moi rodzice” Marta Kaczyńska. Córka Lecha Kaczyńskiego słuchała również bardzo mocnej muzyki.

– Chodziłam w glanach kupionych pod Pałacem Kultury i przez pewien czas nosiłam dość oryginalną fryzurę. […] Z jednych warsztatów teatralnych wróciłam dzień czy dwa później, niż się skończyły – opowiada Marta. Co ciekawe, w młodości nie stroniła również od używek.

– Gdy już wróciliśmy z Warszawy do Trójmiasta, miałam kilku ekscentrycznych znajomych. Po przeżyciach z tamtego okresu mogę stwierdzić, że mam prawo wypowiadać się przeciwko różnym używkom, bo wiem, jakie mogą być ich skutki. Młodość dość mocno szumiała nam w głowach – podkreśla. No cóż, rodzice nie mieli z nią łatwo.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki ludzi przyszły pod Sejm! PiS próbuje ekspresowo przepchnąć kontrowersyjną ustawę
  2. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  3. Andrzej Duda podpisał najbardziej kontrowersyjną ustawę tego roku
  4. B. premier dostanie SZAŁU. Jego wnuczka przyjaźni się z Godlewskimi
  5. Wstrząsające wyznanie w DDTVN, Rusin odebrało mowę. „Wrócisz w czarnym worku”

10 gwiazd, które z seksem czekały do ślubu [ZDJĘCIA]


16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]

Źródło: rozrywka.dziennik.pl