Szokujące fakty. Chodzi o młodość Kaczyńskiej!

Szokujące fakty. Chodzi o młodość Kaczyńskiej!

Marta Kaczyńska wzbudza wiele kontrowersji i ogromne zainteresowanie. Polacy wiedzą o niej dużo, ale jednak, nie wszystko. Tego, jak wyglądała młodość Kaczyńskiej, nie wiecie na pewno. Wielu mocno się zdziwi. 

Bratanica prezesa jest osobą pełną sprzeczności. Z jednej strony jest bardzo stateczna i zrównoważona, a z drugiej, prowadzi dość burzliwe życie miłosne, czym wciąż na nowo wzbudza zainteresowanie Polaków. Młodość Kaczyńskiej budzi ogromne kontrowersje.

Marta Kaczyńska w młodości wcale nie była taka stateczna, przeciwnie, cechował ją ogromny bunt. Wtedy nikt nie przypuszczał, że w przyszłości zostanie poważną prawniczką.

Młodość Kaczyńskiej była bardzo kontrowersyjna

- Rodzice nie byli zachwyceni moim wyglądem, ale podchodzili do młodzieńczych fascynacji córki z dużą pobłażliwością. Mama właściwie nie miała nic przeciwko temu, żebym chodziła w wojskowych butach. Kazała mi jedynie wyjąć agrafkę z ucha - napisała w książce pt. "Moi rodzice" Marta Kaczyńska. Córka Lecha Kaczyńskiego słuchała również bardzo mocnej muzyki. - Chodziłam w glanach kupionych pod Pałacem Kultury i przez pewien czas nosiłam dość oryginalną fryzurę. [...] Z jednych warsztatów teatralnych wróciłam dzień czy dwa później, niż się skończyły - opowiada Marta. Co ciekawe, w młodości nie stroniła również od używek. - Gdy już wróciliśmy z Warszawy do Trójmiasta, miałam kilku ekscentrycznych znajomych. Po przeżyciach z tamtego okresu mogę stwierdzić, że mam prawo wypowiadać się przeciwko różnym używkom, bo wiem, jakie mogą być ich skutki. Młodość dość mocno szumiała nam w głowach - podkreśla. No cóż, rodzice nie mieli z nią łatwo. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Setki ludzi przyszły pod Sejm! PiS próbuje ekspresowo przepchnąć kontrowersyjną ustawę
  2. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  3. Andrzej Duda podpisał najbardziej kontrowersyjną ustawę tego roku
  4. B. premier dostanie SZAŁU. Jego wnuczka przyjaźni się z Godlewskimi
  5. Wstrząsające wyznanie w DDTVN, Rusin odebrało mowę. „Wrócisz w czarnym worku”
Źródło: rozrywka.dziennik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News