Ta celebrytka zyskała ogromny rozgłos w ostatnich miesiącach. Jej udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym był dla niej jak winda do świata show-biznesu. Dziś jest znana, podejmuje współprace z wieloma markami, ale przy tym wszystkim nie przestaje szokować.

Mowa o Annie Aleksandrzak, która lepiej znana jest pod pseudonimem „Mała Ania”, jako bohaterka programu „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Kontrowersyjny program, który ma tylu zwolenników, co wrogów, zapewnił jej spory rozgłos i uczynił prawdziwą gwiazdą.

Pochwały i siarczysty hejt

Aleksandrzak nie przestaje jednak szokować, nawet jako znana postać. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie w negliżu. To zgarnęło masę komentarzy i polubień. Wielu komentatorów bardzo pozytywnie oceniło jej wygląd i zachwycało się jej urodą. Nie obyło się jednak bez bardzo krytycznych głosów. Niektórzy zwracali uwagę, że „wstawianie swoich nagich zdjęć dla podbijania swojej sławy jest strasznie, ku*wa, głupie”. Inni wskazywali, że to dowód na „upadek cywilizacji”.

– To dowód na upadek cywilizacji. Nowa moda na Instagramie… Hmmm po tobie wszystkiego można się spodziewać. Zero intymności po raz kolejny. To moja ocena twojego zdjęcia. Chyba jarają cię te wszystkie obleśne komentarze facetów. Współczucia dla twojego faceta, że ma taką nieogarniętą kobietę – napisała jedna z internautek.

źródło: instagram.com/malaws_official
źródło: instagram.com/malaws_official
źródło: instagram.com/malaws_official
źródło: instagram.com/malaws_official

źródło: fakt.pl

Tak wyglądał związek Piotra T. z młodą Kambodżanką [ZDJĘCIA]


10 dowodów na istnienie UFO

...

Zobacz również