Wyciekło zdjęcie młodej Małgorzaty Wasserman! Nie poznacie jej

Wyciekło zdjęcie młodej Małgorzaty Wasserman! Nie poznacie jej

Małgorzata Wassermann jest dziś jedną z czołowych posłanek Prawa i Sprawiedliwości. Przewodniczy sejmowej komisji ds. afery Amber Gold i wystartuje, a niedawno została oficjalną kandydatką swojej partii na prezydenta miasta Krakowa. Działaczka zasługuje na uwagę nie tylko z racji działalności, ale również urody.

Pochodząca z Krakowa posłanka Prawa i Sprawiedliwości swój mandat sprawuje od 2015 roku. Wcześniej córka tragicznie zmarłego w Smoleńsku posła PiS Zbigniewa Wassermanna zajmowała się pracą - z zawodu jest adwokatem. Do wyborów wystartowała z list partii Jarosława Kaczyńskiego jako kandydatka bezpartyjna. Dziś sprawując swój urząd już trzeci rok, jest jedną z najbardziej medialnych i popularnych polityków obozu PiS. Jest przewodniczącą sejmowej komisji ds. piramidy finansowej Amber Gold, a jesienią powalczy o prezydencki fotel w swoim rodzinnych mieście, Krakowie. Oprócz umiejętności, wiedzy i powiązań rodzinnych uwagę przykuła uroda i bardzo młody wiek Wasssermann. Jak jednak wyglądała posłanka niemal dekadę temu?

Młoda Małgorzata Wassermann

Dziś krakowską posłankę PiS możemy zobaczyć w telewizji bardzo często, prowadzi przecież przesłuchania świadków ws. afery Amber Gold. Polityk udziela ponadto wielu wywiadów i krótkich wypowiedzi, w których opowiada o postępach śledztwa w sprawie przedsiębiorstwa Marcina P. i konfrontuje się ze stawianymi jej zarzutami. Niedługo także wystartuje kampania prezydencka w stolicy Małopolski, co będzie okazja do jeszcze większej medialnej obecności Wassermann. Jak jednak wyglądała posłanka, zanim jej polityczna kariera rozwinęła się w pełni i zanim powierzono jej prowadzenie jednego z kluczowych dla Zjednoczonej Prawicy śledztw? W internecie furorę robi rozmowa z posłanką z 2010 roku. Trzeba powiedzieć, że wyglądała podczas niej niemal zupełnie inaczej. Różnicę zrobił nie tylko upływ czasu, ale przed wszystkim ubiór (dziś Wassermann jest krytykowana, ze ubieranie się niestosownie do wieku, co ma ją postarzać). Polityk utrzymywała wówczas krótszą fryzurę, a na nagraniu nie nosi okularów. Inaczej niż dziś również, nosiła wtedy sukienkę odkrywającą ramiona. screenshot: tvn24.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsająca historia Kaczyńskiego z przeszłości. Ledwo przeżył
  2. Mundial 2018 w cieniu śmierci piłkarza reprezentacji. Został zamordowany
  3. Okrutne słowa ojca prezydenta. Co na to Kinga Duda?
źródło: tvn24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News