Młoda gwiazda TVP ŚMIEJE się, że przejechała lisa! Haniebny film obiega sieć! (VIDEO)

Młoda gwiazda TVP ŚMIEJE się, że przejechała lisa! Haniebny film obiega sieć! (VIDEO)

Wideo, które nagrała młoda celebrytka, Julia Wróblewska, wywołało niemałe poruszenie w internecie. Nic zresztą dziwnego - jej reakcja na sytuację na drodze była bowiem co najmniej niesmaczna.

Julia Wróblewska to aktorka znana m.in. z takich produkcji jak "Tylko mnie kochaj" czy "Dom na końcu drogi". 19-letnia celebrytka nagrała ostatnio ze swoim kolegą film, który wywołał ogromne kontrowersje. Zwłaszcza, że do tej pory aktorka mimo młodego wieku miała opinię "rozsądnej." Na nagraniu, które krąży w sieci widać, jak dziewczyna jedzie samochodem wraz z kolegą. Wróblewska informuje, że właśnie "potrącili lisa". Zamiast, jak byłoby to wskazane, wysiąść z auta i pomóc zwierzęciu, dziewczyna zaczyna się śmiać. Wtóruje jej kolega. - What does the fox say? Bum, bum, bum - mówi kolega Wróblewskiej na nagraniu. Film wzbudził spore oburzenie wśród internautów. Wróblewska próbowała się bronić. Oświadczyła, iż lis wcale nie został potrącony a jedynie uderzył ogonem w zderzak. Śmiech miał być tutaj naturalnym odruchem. - A śmiech.. wynik ulgi. "Bum" bo to nas wystraszyło a tak naprawdę nie było powodu. Ludzie maja odmienne poczucie humoru, inaczej reagują kiedy czują ulgę. My mamy takie. Tyle - tłumaczyła się Wróblewska.

  Julia Wróblewska, żałosna celebrytka śmieje się z przejechania lisa. Co za umysłowe dno Opublikowany przez Albert Wójcik na 15 czerwca 2017
źródło: Kozaczek Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu