Wideo, które nagrała młoda celebrytka, Julia Wróblewska, wywołało niemałe poruszenie w internecie. Nic zresztą dziwnego – jej reakcja na sytuację na drodze była bowiem co najmniej niesmaczna.

Julia Wróblewska to aktorka znana m.in. z takich produkcji jak „Tylko mnie kochaj” czy „Dom na końcu drogi”. 19-letnia celebrytka nagrała ostatnio ze swoim kolegą film, który wywołał ogromne kontrowersje. Zwłaszcza, że do tej pory aktorka mimo młodego wieku miała opinię „rozsądnej.”

Na nagraniu, które krąży w sieci widać, jak dziewczyna jedzie samochodem wraz z kolegą. Wróblewska informuje, że właśnie „potrącili lisa”. Zamiast, jak byłoby to wskazane, wysiąść z auta i pomóc zwierzęciu, dziewczyna zaczyna się śmiać. Wtóruje jej kolega.

What does the fox say? Bum, bum, bum – mówi kolega Wróblewskiej na nagraniu.

Film wzbudził spore oburzenie wśród internautów. Wróblewska próbowała się bronić. Oświadczyła, iż lis wcale nie został potrącony a jedynie uderzył ogonem w zderzak. Śmiech miał być tutaj naturalnym odruchem.

A śmiech.. wynik ulgi. „Bum” bo to nas wystraszyło a tak naprawdę nie było powodu. Ludzie maja odmienne poczucie humoru, inaczej reagują kiedy czują ulgę. My mamy takie. Tyle – tłumaczyła się Wróblewska.

 

Julia Wróblewska, żałosna celebrytka śmieje się z przejechania lisa. Co za umysłowe dno

Opublikowany przez Albert Wójcik na 15 czerwca 2017

źródło: Kozaczek

...

Zobacz również

Zobacz również