Młoda działaczka SLD: Młodzież popierająca PiS jest...
Wiadomości Pikio - 8 Marca 2017

Młoda działaczka SLD: Młodzież popierająca PiS jest...

Justyna Klimasara, jedna z najbardziej rozpoznawalnych młodych działaczek Sojuszu Lewicy Demokratycznej, znowu daje o sobie znać. Tym razem uderzyła w polską młodzież, która popiera Prawo i Sprawiedliwość.

Młoda działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej wysnuła teorię o polskiej młodzieży, która popiera obecny obóz władzy Prawa i Sprawiedliwości.

Według niej, na formację Jarosława Kaczyńskiego głosują jedynie półanalfabeci, którzy nie przeczytali zbyt wielu książek; którzy nigdy nie wystawiają nosa poza swoje rodzinne miasto i jest wyjątkowo naiwna.

- Młodzież, która popiera Pis to taka, która niewiele świata widziała, niewiele książek przeczytała i uwierzyła w "wielką" Polskę PiSowską... Smutne obserwacje... - napisała na jednym z portali społecznościowych Klimasara.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Wcześniej o Klimasarze zrobiło się głośno głównie za sprawą zamieszania i zaciekawienia mediów po tym jak "wyznała miłość" Leszkowi Millerowi a także dzięki jej wywołującymi kontrowersje w sieci wypowiedziami nt. żołnierzy wyklętych. Ostatnio było o niej głośno w kontekście pobicia jej przez jednego z lewicowych działaczy.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/justynaklimasara/Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/justynaklimasara/Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/justynaklimasara/Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/justynaklimasara/Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/justynaklimasara/Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/justynaklimasara/Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/justynaklimasara/
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News