Historia jest raczej rozczulająca niż dramatyczna. Każdy jednak, kto wczuje się w sytuację autorki ogłoszenia, zrozumie dramat, jaki ona przeżywa. Zakończenie tej historii może być naprawdę wspaniałe.

Odręcznie wykonane z wielkim wysiłkiem ogłoszenie pojawiło się na szybie oddziału ING Banku Śląskiego w Warszawie, na Bemowie. Jego treść może wycisnąć łzy lub wywołać szeroki uśmiech na twarzy.

– Ówaga, zaginęła lalka. Znalezłeś? Dzwoń – możemy przeczytać w treści ogłoszenia. Niżej podany jest numer kontaktowy, a dalej – obrazek, który wyjaśnia wszystko.

Kolorowa lalka na obrazku nie ma wielu szczegółów, jeden jest jednak bardzo ważny, co zostało także podkreślone przez twórczynię ogłoszenia. To tiulowa spódniczka, w którą lalka była ubrana w chwili zaginięcia.

Najlepsza w tym wszystkim jest reakcja pracowników banku. Pracownicy bemowskiego oddziału ING Banku Śląskiego nie tylko dostrzegli ogłoszenie, ale postanowili też się nim zainteresować. Najwyraźniej zadzwonili na podany numer, potwierdzili bowiem, że wg ich informacji lalka nadal się nie znalazła.

– Wiemy, że nic nie zastąpi ukochanego przytulasa w tiulowej spódniczce, ale na takie wezwanie nie mogliśmy pozostać obojętni. Wkrótce w naszym oddziale pojawi się jej długowłosa siostra. Buzia trochę się różni, ale spódniczkę ma całkiem podobną – czytamy w komunikacie banku na Facebooku.

...

Zobacz również

fot. facebook.com/INGBankSlaski