Świat obiegła właśnie wstrząsająca informacja dotycząca śmierci 39-letniego sportowca, którego bajkowa kariera była niczym marzenie dla tysięcy jego fanów na całym świecie. Stephen Wooldridge osierocił dwójkę dzieci oraz opuścił swoją życiową partnerkę.

Była australijska gwiazda kolarstwa torowego wywalczyła dla swojego kraju medal olimpijski w Atenach, a także cztery mistrzostwa świata. Jego tragiczna śmierć w bardzo młodym wieku zadziwiła przyjaciół, fanów oraz współpracowników sportowca.

Chociaż do tej pory nie ujawniono, co było przyczyną odejścia Wooldridge’a, australijskie media podzieliły się już ze światem swoją teorią na ten temat. Według tamtejszych dziennikarzy kolarz popełnił samobójstwo.

– Stephen był wyjątkowym kolarzem i mistrzem olimpijskim, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci – stwierdził w rozmowie z reporterami przewodniczący Australijskiego Komitetu Olimpijskiego John Coates.

Zarówno on, jak i wiele innych zaprzyjaźnionych ze sportowcem osób zaznaczyło, że informacja o jego śmierci naprawdę nimi wstrząsnęła i niezwykle zasmuciła. Dlatego właśnie do rodziny Wooldridge’a płyną obecnie kondolencje z całego świata.

...

Zobacz również

Zobacz również