Nie żyje Mistrz Polski. Makabryczna, nagła śmierć
Wiadomości Pikio - 4 Grudnia 2018

Nie żyje Mistrz Polski. Makabryczna, nagła śmierć

Mistrz Polski w dowolnej dziedzinie jest zazwyczaj idolem dla tysięcy młodych adeptów, którzy w pocie czoła trenują, aby w przyszłości odnieść podobny sukces. Środowiskiem sportowym wstrząsnęła więc wiadomość o nagłej śmierci 20-letniego czempiona. Doskonały zapaśnik zginął w makabrycznym wypadku.

Mistrz Polski juniorów i kadetów w zapasach, Damian Metza był ponoć osobą o wyjątkowo skromnym oraz pracowitym usposobieniu. Genialny sportowiec szybko zyskał uznanie wśród kolegów, a trenerzy dopatrywali się w nim przyszłego zwycięzcy nie tylko konkursów krajowych, ale także międzynarodowych. Niestety 20-latek nie zdążył sięgnąć po podobne, wyjątkowe wyróżnienia, na które miał ponoć ogromne szanse.

Nie żyje młody mistrz Polski w zapasach. Jak doszło do tej tragedii?

Kiedy więc do mediów dotarła wieść o śmierci młodego zawodnika klubu GKS Cartusia Kartuzy, fani byli zdruzgotani. Metza zginął w niedzielę, 2 grudnia 2018 roku w wypadku samochodowym, którego przebieg wciąż pozostaje dla opinii publicznej zwyczajnie niezrozumiały. Około godziny 16:00 audi prowadzone przez zapaśnika zjechało na przeciwległy pas ruchu, po czym z dużą prędkością uderzyło w drzewo rosnące na poboczu. 20-latkowi nie udało się niestety przeżyć tego tragicznego zdarzenia. Jak podali przedstawiciele lokalnej policji, zawodnik podróżował samochodem całkowicie sam. Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawili się przedstawiciele różnorakich służb - policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni. 20-letniego sportowca niestety nie dało się już uratować. Do mundurowych szybko dołączyli więc także prokurator oraz lekarz medycyny sądowej. Dziennikarze wciąż nie poznali jednak dokładnego przebiegu zdarzenia oraz przyczyny dramatycznego w skutkach wypadku, który pozostaje dla opinii publicznej całkowicie zagadkowy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Sympatycy zapasów w rozpaczy. Rodzina podała datę ostatniego pożegnania

Polskie środowisko sportowe bardzo szybko pogrążyło się w głębokiej żałobie i niewysłowionym smutku. Do rodziny oraz przyjaciół Metzy spływają obecnie wyrazy współczucia oraz wsparcia z wszystkich zakątków kraju. Takiej tragedii nie spodziewał się bowiem naprawdę nikt.Pogrzeb młodego zapaśnika odbędzie się w środę, 5 grudnia o godzinie o godz. 13:00 w kościele pw. św. Wojciecha w Kartuzach. Media poinformowały także, iż codziennie o godz. 19:00 w Domu Pogrzebowym przy placu św. Brunona 4 odmawiany będzie różaniec w intencji zmarłego. My także dołączamy się oczywiście do kondolencji dla członków rodziny oraz przyjaciół Damiana Metzy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszne informacje mediów o gwieździe TVN. „Wróciła do picia, straciła kontrolę”
  2. Znaki zodiaku mężczyzn. Jak ich w sobie rozkochać? Co ich kręci?
  3. Zatrzymano matkę martwego noworodka. W jej domu znaleziono coś bardziej makabrycznego
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Kwaśniewski właśnie, po wielu latach wyznał STRASZLIWĄ prawdę! Lepper przewraca się w grobie
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News