Miss World wybrana! Oto najpiękniejsza kobieta świata

Miss World wybrana! Oto najpiękniejsza kobieta świata

Miss World 2017 rozstrzygnięte!  Tytuł najpiękniejszej kobiety świata zdobyła studentka medycyny z Indii. Polska po raz kolejny  poza pierwszą dziesiątką.

Kolejny finał prestiżowego konkursu piękności odbył się w sobotę w chińskiej miejscowości Sanya. Tytuł Miss World powędrował do 20-letniej Manushi Chhillar. Andrea Meza z Meksyku została pierwszą wicemiss, zaś angielka Stephanie Hill drugą wicemiss. Nasza reprezentantka Magdalena Bieńkowska to Miss Polski z 2015 roku. Jest obecnie studentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Poprzednio Bieńkowska była obecna na konkursie Miss Internacional 2016. Była tam w finale, ale tym razem nie udało jej się być wśród najlepszej dziesiątki.

Indyjska piękność ma na koncie wiele sukcesów

W konkursie na Miss World brało udział ponad sto kandydatek. W tym roku Manushi Chhillar najpierw wystartowała w Femina Miss India. Zdobyła tam tytuł Miss Foto. To jednak nie jedyne jej sukcesy przez zdobyciem Tytułu Najpiękniejszej Kobiety Świata. Wśród innych wyróżnień warto zwrócić uwagę na nagrodę People's Choice Awards w kategorii "Top modelka". Indyjka zajmuję się także działalnością charytatywną, zbierając pieniądze na akcje humanitarne. Jest fundacja ma nazwę "Beauty with a Purpose". Dzięki temu, że Chhillar zdobyła koronę Miss World dla swojego kraju, Indie wysunęły się na prowadzenie w ilości zdobytych laurów. Mają już ich sześć. Tyle samo wygranych ma swoim koncie ma Wenezuela.   Źródło: rmf24.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News