Wiadomo, kto został Miss Polonia 2019. Nie wszyscy będą zadowoleni, jej uroda podzieli Polaków

Wiadomo, kto został Miss Polonia 2019. Nie wszyscy będą zadowoleni, jej uroda podzieli Polaków Źródło: .

Kobieta, które chce wziąć udział i zwyciężyć w konkursie Miss Polonia zawsze będzie miała pod górkę. Konkurencja jest bezwzględna, a oceny bardzo subiektywne. W tym roku sukces odniosła bardzo młoda dziewczyna odznaczająca się tradycyjnie słowiańską urodą. Wszyscy gratulują jej sukcesu, ale nie wszyscy są zachwyceni.

Kobieta, aby wygrać konkurs Miss Polonia, musi wykazać się nie tylko wyjątkową urodą i gracją, ale też urzec jurorów swoją osobowością i obyciem. W tym roku udało się to oszałamiającej blondynce z Łodzi. Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów tego typu na świecie. Ze swoją 90-letnią historią budzi szacunek.

Wśród laureatek prestiżowej nagrody można znaleźć bardzo słynne nazwiska. W 1989 roku Miss Polonia została Aneta Kręglicka, w 1992 roku ten tytuł wywalczyła sobie Ewa Wachowicz, a w 2011 roku Marcelina Zawadzka. Oczekiwania są więc ogromne. Studentka zarządzania w języku angielskim miała więc przed sobą bardzo trudne zadanie.

Kobieta zgarnęła bursztynową koronę dzięki niewymuszonej elegancji

Karolina Zawadzka, bo tak nazywa się tegoroczna laureatka konkursu Miss Polonia, musiała zaprezentować się jury od najlepszej strony. Wszystkie kandydatki na miss musiały udowodnić, że odnajdują się w każdym stroju - od sukni ślubnej po bieliznę i kostium kąpielowy. Zawadzka urzekła jurorów swoją pewnością i niewymuszonym wdziękiem. Zjawiskowa blondynka o długich nogach może się także pochwalić skromnością i bardzo praktycznym podejściem do życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jako swoją idolkę Karolina wymieniła Martynę Wojciechowską. Tak jak ona, Karolina uwielbia podróże nie tylko jako sposób na wypoczynek, ale także jako możliwość zagłębienia się w odmiennej kulturze. Laureatka konkursu Miss Polonia 2019 po otrzymaniu korony przyznała, że chciałaby, aby każda kobieta miała szansę poczuć się tak piękna, jak ona ze swoim trofeum.

 Wybór Miss Polonia może podzielić Polaków

Jak zwykle w przypadku takich konkursów, wygrana kobiety wzbudziła pewne kontrowersje. Nie wszyscy są zachwyceni tym, że koronę zgarnęła blondynka. Jak wiadomo, wybór "najpiękniejszej" od zawsze był przedmiotem wielu sporów i nie ma szans, żeby którakolwiek z miss w stu procentach zadowoliła całą publiczność.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP

2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Przed Karoliną Zawadzką intensywny rok brania udziału w przeróżnych kampaniach i akcjach charytatywnych. Dzięki swojej wygranej będzie miała szansę - z godnie z własnym słowami - pomóc innym kobietom poczuć się pewniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści
  2. Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz
  3. Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: fakt

Następny artykuł