Misiewicz ujawnia prawdę o Kaczyńskim. Co na to prezes?
Wiadomości Pikio - 3 Lipca 2018

Misiewicz ujawnia prawdę o Kaczyńskim. Co na to prezes?

Bartłomiej Misiewicz udzielił właśnie wywiadu, którego treść zadziwiła nawet zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Młody, ale bardzo kontrowersyjny działacz ujawnił, jaki naprawdę jest Jarosław Kaczyński. Co o tym sądzi sam prezes obozu rządzącego?

Praca Misiewicza w Ministerstwie Obrony Narodowej pod kierownictwem Antoniego Macierewicza wywoływała bardzo mieszane emocje wyborców. Ostatecznie polityk stracił swą posadę, a decyzję o tych zmianach podjął sam Kaczyński.

Jarosław Kaczyński w oczach Misiewicza

Jak się jednak okazuje, Misiewicz nie ma do niego pretensji ani żalu. Część wyborców twierdzi za to, że działacz po prostu... chce się podlizać wpływowemu posłowi. - Jarosław Kaczyński jest świetnym strategiem, świetnym politykiem i wielkim patriotą. I gdyby nie pan prezes, to nie byłoby możliwe przeprowadzanie dobrej zmiany w Polsce - powiedział Misiewicz w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu". - Gdyby nie Jarosław Kaczyński, nie byłyby możliwe rządy Zjednoczonej Prawicy. Dobrze, że pod jego rządami mamy możliwość rozwijania Polski - dodał działacz.

Czego młody polityk życzy prezesowi Prawa i Sprawiedliwości?

- Życzę panu prezesowi dużo zdrowia - zakończył także swą wypowiedź Misiewicz. Jednocześnie działacz zaznaczył, że w obozie władzy nie ma obecnie nikogo, kto mógłby zastąpić Kaczyńskiego na piastowanym przez niego stanowisku. Nie wiadomo, co prezes PiS sądzi o kontrowersyjnym wywiadzie młodego polityka. Obecnie unika bowiem wydania jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  2. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
  3. Kaczyński wycofuje się razem ze starą gwardią! Słowa Wassermann potwierdzają wszystko
  4. Duda OTWARCIE uderza w TVP! Chcieli mu się podlizać
ZAMIANA
jk_urodzinki100 lat, panie prezesie! 69 najlepszych MEMÓW na 69. urodziny Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News