Bartłomiej Misiewicz, chociaż już dawno nie pojawia się w mediach w charakterze rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej, wciąż zadziwia swoimi wypowiedziami. „Rewelacja” tzw. dobrej zmiany pomimo krótkiego czasu na tak wysokim stanowisku wryła się w pamięć zbiorową polskiego narodu, stając się synonimem niekompetencji w kręgach władzy.

Przez niemal dwa lata ulubiony podopieczny Antoniego Macierewicza szokował obywateli Rzeczpospolitej Polskiej swoimi wyczynami i wpadkami. Salutowali mu wysocy rangą oficerowie, wydawał pieniądze bez ograniczeń i rozbijał się po klubach, wywołując potężne afery.

Polacy mieli dość Misiewicza, który bez odpowiedniej wiedzy stał się głosem jednego z najważniejszych resortów. Młody, były działacz PiS jest dowodem na siłę wierności, która wśród uzależnionych od władzy ludziom takim, jak Macierewicz niezwykle się ceni.

Przez ponad dekadę Misiewicz współpracował z dawnym ministrem obrony. Zgłosił się do pracy w jego biurze jeszcze, gdy miał zaledwie 17 lat. To otworzyło mu drzwi do szczytów partyjnych kręgów, w których jedna długo się nie utrzymał.

Misiewicz pogrążony przez koleżankę z nowej pracy

Czym właściwie zajmuje się dziś niegdysiejszy ulubieniec szefa podkomisji ds. ponownego zbadania wypadku lotniczego w Smoleńsku? Goszcząc w „Dobry wieczór Polsko” na antenie Polsatu powiedział, że jego nowym zajęciem jest praca w Telewizji Republika.

Dzisiaj próbuję swoich sił w jednoosobowej działalności gospodarczej, pracuję także w Telewizji Republika. Po 11 latach przerwałem przygodę z pracą na rzecz ojczyzny i polityką. Doradzam różnym kontrahentom z zakresu PR-u, marketingu, komunikacji, social mediów – mówił.

W odpowiedzi na te słowa jedna z pracowniczek stacji poniżyła zwolnionego z MON działacza, putając na Twitterze, jakie faktycznie wykonuje obowiązki w firmie, gdyż nigdy go w niej nie widziała.

Ja i koledzy z Telewizji Republika jesteśmy ciekawi zakresu obowiązków, bo nikt nigdy Pana w firmie nie widział – napisała Magdalena Bałkowiec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojna w rządzie PiS! Szykuje się głośna dymisja
  2. Co się stało? Rząd rozdaje darmowe tabletki z jodem
  3. Przeciek z PiS! Będzie ogromne trzęsienie w rządzie

Jak wspominasz Bartłomieja Misiewicza?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Głośne seksafery w polskiej polityce [ZDJĘCIA]

17 miast, w których PiS PRZEGRAŁ wybory uzupełniające w 2017 roku

źródło: fakt.pl

Zobacz również