Mówią o nim "Misiewicz TVP". Nawet bez matury stał się prawą ręką Kurskiego

Mówią o nim "Misiewicz TVP". Nawet bez matury stał się prawą ręką Kurskiego Źródło: Screen/Youtube/Onet News

Misiewicz TVP - taki przydomek zyskał jeden z bliskich współpracowników prezesa TVP. Jacek Kurski mianował go swoją prawą ręką, gdy chłopak nie miał jeszcze zdanej matury. Spekuluje się, że czego go świetlana przyszłość.

Misiewicz TVP to przydomek, który otrzymał jeden z bliskich współpracowników Jacka Kurskiego. Prezes TVP zaufał mu i powierzył odpowiedzialne zadania w momencie, w którym ten młody człowiek nie miał jeszcze nawet zdanej matury. Jak się okazuje, wykształcenie nie jest najważniejsze w niektórych sytuacjach. 

Kurski znalazł swojego Misiewicza 

Bartłomiej Misiewicz w bardzo młodym wieku stał się znaczącą postacią na polskiej scenie politycznej za sprawą zaufania, jakim obdarzył go swojego czasu Antoni Macierewicz. Jacek Kurski najwyraźniej obrał podobną strategię i również postawił na młodość. Jego prawą ręką jest obecnie 26-letni Paweł Gajewski. 

Otrzymał bardzo ważne funkcje i posadę dyrektora, gdy nie miał jeszcze nawet zdanego egzaminu dojrzałości. Najwyraźniej coś urzekło w nim prezesa TVP i stwierdził on, że powinien dać szansę temu młodzieńcowi. 26-latek nie zamierza zmarnować takiej okazji i robi wszystko, żeby spełnić oczekiwania Kurskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dyrektor bez wykształcenia 

Paweł Gajewski jest przykładem tego, że wykształcenie wcale nie jest tak istotne, gdy chce się zrobić karierę. Pracuje w TVP od 2016 roku, a jak donosi "Polityka" dopiero niedawno udało mu się zdać maturę. Zaczął swoją przygodę z telewizją od bycia pełnomocnikiem do spraw wyborów samorządowych, a nadzorował wtedy m.in. realizację debaty kandydatów na prezydenta Warszawy.

Obecnie pełni obowiązki wiceszefa TAI, zastępcy dyrektora TVP ds. korporacyjnych i pełnomocnika zarządu telewizji ds. wyborów parlamentarnych. Trzeba przyznać, że są to całkiem poważne zadania jak na człowieka, który nie posiada wyższego wykształcenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Złośliwi nazywają go Misiewiczem TVP, bo podobnie jak polityk, który nieustannie pojawiał się u boku Macierewicza, tak Gajewski mocno trzyma się Jacka Kurskiego. Polacy poznali tę postać za sprawą słynnego zdjęcia z Opola, kiedy to trzymał parasol nad prezesem TVP i jego żoną. Paweł Gajewski musi być więc bardzo zaufaną osobą dla Kurskiego, skoro ten pozwolił mu zajmować tak wysokie stanowiska w stacji. 

Źródło: Twitter/Anet Mościcka 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało głodowe świadczenia
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Radio Zet 

Następny artykuł