Miś - losy gwiazdy po premierze
ARTUR BARBAROWSKI/East News
Aneta Wasilewska - 17 Maja 2020

Polacy pokochali ją w "Misiu". Niesamowite, co się z nią stało po premierze

"Miś" to chyba jeden z najchętniej oglądanych filmów przez Polaków. Chyba nie ma w kraju osoby, która by go nie widziała. Cytaty z "Misia" przeszły nawet do mowy codziennej, na zawsze upamiętniając tę legendarną produkcję. Jedna jego z największych gwiazd, Krystyna Podleska zdradziła, jak potoczyły się jej losy po premierze filmu.

"Miś" i rola Aleksandry Kozeł, kochanki prezesa Ochódzkiego zapadła w pamięć wszystkich Polaków. W kultową rolę wcieliła się Krystyna Podleska. Aktorka w rozmowie z serwisem Pomponik zdradziła, jak rola wpłynęła na jej życie i co działo się po premierze.

Pieniądze 20 zł PRLMasz pozornie zwyczajne 20 złotych z czasów PRL? Możesz zgarnąć prawdziwą fortunę, nawet 5 tysięcy złotychCzytaj dalej

Krystyna Podleska zdradziła, jak wyglądałoby jej życie bez roli w filmie "Miś"

- Zupełnie inne. Ola Kozeł wywołuje sympatię (oczywiście dzięki wspaniałym tekstom Barei i Tyma), choć była niezłym ziółkiem. Wiele spraw próbowała załatwić przez mężczyzn - flirtowała z producentem, potem z prezesem. Uwiodła nawet węglarza. Gdybym zagrała ją inaczej, byłaby tylko wyrachowaną panienką - zdradziła aktorka.

Krystyna Podleska w rozmowie przekazała, że nie była na oficjalnej premierze filmu "Miś" ze względu na to, że ówczesne władze w ogóle zakazały, by premiera się odbyła. Film miał szybko zniknąć z repertuarów i odejść w zapomnienie. Tak się jednak nie stało. W latach 90. "Miś" zyskał ogromną popularność. Polacy z wielkim zamiłowaniem oglądali, komentowali i cytowali "Misia".

Dzięki roli miłej, zabawnej i seksownej kobiety Krystyna Podleska stała się wielką gwiazdą w Polsce. Mijana na ulicy była ciepło pozdrawiana przez wszystkich widzów, którzy kojarzyli ją z roli w filmie "Miś". Jednak pomimo rosnącej popularności, nowe propozycje się nie pojawiały. "Myślałam, że posypią się role, ale był stan wojenny i nie kręciło się filmów albo kręcili ci, u których "się nie grało" dodała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler waga zdjęciaMagda Gessler mocno schudła, w sieci są zdjęcia. Wyznała niebywale smutny powód, fani ronią łzyCzytaj dalej

Życie aktorki po premierze filmu "Miś"

Po premierze filmu "Miś" Krystyna Podleska trzy razy wychodziła za mąż. Jak przyznała w wywiadzie, tak samo, jak postać, w którą się wcielała, lubiła flirtować z mężczyznami. Aktorka zdradziła, że ciągle czuła się zakochana. W rozmowie opowiedziała o swoich małżeństwach.

- Pierwszy był Janusz Różycki, plastyk, szermierz, wicemistrz świata we florecie - dowcipny, męski, przystojny. Uczucie nie przetrwało jednak próby codzienności. Z drugim mężem, dyrygentem Jackiem Kaspszykiem, zwiedziłam prawie cały świat. Przez 10 lat trochę tłumaczyłam, mało grałam. Czułam się niespełniona. Rozwiodłam się, ale obu wspominam z sentymentem.

Dzisiaj grzeje:

1. Jutro nie otworzą wszystkiego, coraz więcej fatalnych informacji. Nie chcą narażać dzieci
2. Znaki zodiaku kobiet, na których widok faceci szaleją. Są zjawiskowo piękne i czarujące

Z Januszem Szydłowskim są już 32 lata razem. Chociaż różnią się miedzy sobą, to ich miłość trwa do dzisiaj. Po 1998 roku i latach spędzonych w Londynie para zdecydowała się wrócić do kraju. Krystyna Podleska dziś tłumaczy sztuki teatralne i występuje. W wolnym czasie spaceruje z ukochanym psem i pielęgnuje ogród. Marzy, by starość spędzić nad morzem w ciepłym kraju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Robert Lewandowski wrócił w wielkim stylu. Napastnik bezwzględny dla Gikiewicza, co za bramka (VIDEO)
  3. Klient wychodząc powiedział 4 słowa. Fryzjerka popatrzyła na rachunek i natychmiast wybiegła za nim
  4. Marcin Miller z Boysów zdradził prawdę nt. "Szalonej". Mało kto wiedział, jak powstała
  5. Fatalne wiadomości o uwielbianym gwiazdorze Polsatu i TVP. Długo miał wielką nadzieję, niestety jego córka już nigdy nie będzie zdrowa, poruszające wyznanie
  6. Dobijająca wiadomość przed znoszonym jutro uciążliwym zakazem. Straszne wydarzenie pod osłoną nocy

Kobieta szokuje swoim kontrowersyjnym wyglądemNiewiarygodne, co kobieta zrobiła ze swoim ciałem. Jej talię można objąć jedną ręką, zdjęcia powalająCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News