Hermaszewski ofiarą PiS. Straci wszystko

Hermaszewski ofiarą PiS. Straci wszystko Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Mirosław Hermaszewski, będący w naszym kraju prawdziwą legendą, już wkrótce padnie ofiarą najnowszego pomysłu rządzącego PiS. Czy słusznie?

Zmiany wprowadzane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości coraz częściej wywołują ogromne emocje w kraju oraz poza jego granicami. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy to najnowsze prawo uderzyć ma w jedynego Polaka, który odbył lot w przestrzeń kosmiczną.

Mirosław Hermaszewski zdegradowany

Już wkrótce były kosmonauta straci swój stopień generalski. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział w rozmowie z "Super Expressem" Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. ZOBACZ TAKŻE: Kulczykowie w panice. Jest nowy ranking najbogatszych Polaków - Wszyscy członkowie Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego zgodnie z projektem ustawy zostaną zdegradowani do stopnia szeregowca - stwierdził stanowczo polityk, nie ukrywając, że zmiany obejmą wiele znanych nazwisk.

PiS idzie na wojnę

- Jaruzelski przysłużył się jak najgorzej nie tylko Wojsku Polskiemu, ale i Polsce, więc pewną koniecznością historyczną jest zamknięcie tego tematu, jakim jest odebranie stopnia generalskiego. Nastąpi to w ciągu trzech-czterech tygodni - stwierdził więc za to na antenie TVN24. ZOBACZ TAKŻE: Fatalna i krępująca wpadka Morawieckiego. Wszyscy wybuchnęli śmiechem Sam Hermaszewski nie chce komentować całej sprawy. Oficjalnego zajęcia stanowiska unika także Ryszard Czarnecki, dla którego były kosmonauta jest... teściem.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News