Hermaszewski ofiarą PiS. Straci wszystko

Hermaszewski ofiarą PiS. Straci wszystko Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Mirosław Hermaszewski, będący w naszym kraju prawdziwą legendą, już wkrótce padnie ofiarą najnowszego pomysłu rządzącego PiS. Czy słusznie?

Zmiany wprowadzane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości coraz częściej wywołują ogromne emocje w kraju oraz poza jego granicami. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy to najnowsze prawo uderzyć ma w jedynego Polaka, który odbył lot w przestrzeń kosmiczną.

Mirosław Hermaszewski zdegradowany

Już wkrótce były kosmonauta straci swój stopień generalski. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział w rozmowie z "Super Expressem" Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. ZOBACZ TAKŻE: Kulczykowie w panice. Jest nowy ranking najbogatszych Polaków - Wszyscy członkowie Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego zgodnie z projektem ustawy zostaną zdegradowani do stopnia szeregowca - stwierdził stanowczo polityk, nie ukrywając, że zmiany obejmą wiele znanych nazwisk.

PiS idzie na wojnę

- Jaruzelski przysłużył się jak najgorzej nie tylko Wojsku Polskiemu, ale i Polsce, więc pewną koniecznością historyczną jest zamknięcie tego tematu, jakim jest odebranie stopnia generalskiego. Nastąpi to w ciągu trzech-czterech tygodni - stwierdził więc za to na antenie TVN24. ZOBACZ TAKŻE: Fatalna i krępująca wpadka Morawieckiego. Wszyscy wybuchnęli śmiechem Sam Hermaszewski nie chce komentować całej sprawy. Oficjalnego zajęcia stanowiska unika także Ryszard Czarnecki, dla którego były kosmonauta jest... teściem. Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu