SZOK! Shaded atakuje prawicę i ujawnia kompromitujące fakty

SZOK! Shaded atakuje prawicę i ujawnia kompromitujące fakty

Nikt się nie spodziewał takiego wpisu po pięknej działaczce. Miriam Shaded zszokowała całe środowisko prawicowe swoimi słowami o dawnych kolegach, kiedy jeszcze działała z nimi w polityce.

Na pewno każdy, kto interesuje się polityką zna Miriam Shaded i to, że na swoim Facebooku bezpośrednio wyraża swoje opinie dotyczące obecnej sytuacji w kraju. Teraz nie szczędzi również słów o swoich dawnych kolegach z partii KORWiN. Jak pisze Shaded, ma nadzieje, że po jej wpisie, niektórzy myślący zastanowią się nad tym. Była kandydatka do parlamentu pisze o tym, że korwiniści cały czas walczą między sobą i dlatego mają problemy, by wygrać wybory. Wspomina również, że sama była wewnątrz atakowana i właśnie przez to zrezygnowała z członkostwa w partii KORWiN.

Są idiotami

Miriam Shaded w swoim wpisie niewybrednie wyraża się o swoich byłych kolegach. Pisze, że są idiotami, którzy sami sobie psują wizerunek i zaprzepaszczają szansę na wprowadzenie idei, o które walczą. Wspomina, że mają własne postrzeganie rzeczywistości, które jest niemoralne. Na pewno się to nie spodoba wyborcom partii Janusza Korwin-Mikkego. - Oczywiście te słowa nie dotyczą wszystkich, ale dużej części... Mam nadzieję, że może niektórzy myślący zreflektują... ”Korwiniści mają to do siebie, że strasznie ujadają na siebie i są walki wewnętrzne. Ja głównie przez to, że czułam się atakowana w trakcie kampanii i potem zrezygnowałam. To nie są dla mnie ludzie, z którymi w ogóle chce współpracować, bo są po prostu głupi. Dla mnie są idiotami, którzy sami sobie psują wprowadzenie idei, o które walczą w życie. Mają jakieś swoje postrzeganie rzeczywistości, zupełnie niemoralne i skoro tak chcą, to niech się bawią w swoim poletku.”– powiedziała Miriam Shaded. Czekam na wysyp trolli, którzy będą interpretować moje słowa w taki sposób, by odjąć przekazowi oraz hejt, jaka to ja głupia jestem itd.  Resztę pozdrawiam. - pisze na Facebooku Miriam Shaded Fot. Facebook/ Miriam Shaded
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News