Znana z wyrazistych, prawicowych poglądów działaczka społeczna nie po raz pierwszy rozwścieczyła internautów. Tym razem fala krytyki spadła na nią za sprawą udostępnionej fotografii.

Miriam Shaded zapozowała do zdjęcia pod symbolem Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz obok flag Polski i Nato. Najprawdopodobniej zostało one wykonane na terenie Ministerstwa Obrony Narodowej.

Pozdrawiam Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej – napisała prezes fundacji Estera.

Fotografia nie wywołała jednak entuzjazmu wśród internautów. Zdaniem wielu z nich Miriam Shaded swoją prawicową działalnością stara się zdobyć popularność oraz wkupić w łaski polityków opcji rządzącej.

Dogadałaby się z Magdaleną Ogórek. Obydwie tak samo mocno wchodzą w tyłek władzy – stwierdził jeden z internautów.

Inni twierdzą, że próbuje ona zaistnieć na wszelkie możliwe sposoby. Wytykają, że zaczynała polityczną karierę u boku Janusza Korwin-Mikkego, następnie walczyła z Islamem, a obecnie za wszelką cenę chce „przykleić się do Prawa i Sprawiedliwości. Niektórzy przypominają, że jeszcze niedawno twierdziła, że jej życia jest zagrożone, ale jej zachowanie świadczy o kompletnie czymś innym.

Ona kłamie.. Mówi, że ktoś ją straszy i boi się o własne życie a kilka dni potem jeździ zadowolona na rolkach. Tak wygląda osoba, która boi się o własne życie? proszę was.. Zal mi jej bo próbuje zaistnieć nie wiadomo czym – skomentował zdjęcie udostępnione przez Miriam Shaded jeden z internautów.

instagram/miriamshaded

źródło: instagram/miriamshaded

...

Zobacz również

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła